Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Siemano :D

Ja też ciągle niewyspany chodze i mój organizm głupieje bo o 17 mi się najbbardziej chce spać do 20-21 a potem już nie :) Czekam na wiosne na słoneczko, ćwierkające ptaszki i może uda mi się zrealizować to co zawsze chciałem czyli bieganko wokól krakowskich błoni? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, zazdroszczę, ty przynajmniej masz jakieś plany, mam nadziejė, że ci wszystko wypali :)

Oj bo tak siedze w takim bezruchu jak my wszyscy na tym forum. Nie ma wyjątków lubimy się nad sobą poużalać że to tamto i owamto. Wiem wiem jak wszystkim ciężko ja pewnie tylko z racji przebłysków szczescia tak pisze? Zawsze jak ktoś piszę że nie wolno się użalać nad sobą popatrzeć na coś z innej perspektywy, przenalizować dlaczego tak jest a nie inaczej to się pukam w czoło jak mną nerwica trząsie ale dzisiaj jest względnie okej więc tak piszę że "kurwa mać! życie ucieka a my się pogrążamy po jaką cholere? nie lepiej wstać tą dupą z łóżka i nie siedzieć na kompie i coś zrobić?" Wiem że to jest mega trudne i aż ciężko uwierzyć mi że to pisze.. :mrgreen: Jutro jadę z moją Panią znowu na Słowację oby pogoda była łaskawsza i żebym nie musiał znowu jechać 200km w zaspach. Od jutra moja Kobitka będzie szablozębna (tzn. aparacik na górną szczęke) :D:mrgreen::lol:

 

Wogóle musiałem odwołać jutrzejszą wizyte u p. pscyholog :( Szczerze? Przywiązałem się chyba do niej... :shock: Zawsze czekam na kolejne spotkania :shock: i muszę się jej wkońcu zapytać jaką mi ona diagnozę dała oprócz DDA :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje słoneczka, to polecam poleżenie 1-2 minutki na solarium - wygrzewa i jakoś lepiej się robi na duszy.

Ja dzisiaj jakoś się zmobilizowałam i nawet skrobnęłam kolejne opowiadanko. Co prawda do południa nieco mnie panika złapała, ale wypiłam herbate, zdrzemnęłam się i było lepiej.

Teraz mobilizuję się do wyjścia z psem, ale zimno na dworze i mi się nie chce. Jak się pozbieram, to potem melissa przed spaniem, może jakiś szkic kolejnego opowiadania i do spania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wstalam z lekka panika w oczach i prądami w srodku, w ciele...ide dzis na kolejna(!)" setna" rozmowe o prace. chcialabym to wszystko rzucic w cholere...ale nie moge ;( chcialabym miec to juz za soba, przyzwyczaic sie do nowych obowiazkow...a tak to nawet nie wiem co bedzie dalej...ledwo przełknełam sniadanie i musze sie wyciszyc, poukladac w glowie....ale tak ciezko gdy w glowie ci siedza najgorsze mysli...i ten strach... :(

tak czy siak zycze spokojnego dnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pralina trzytmamy kciuki, będzie dobrze! :)

 

Ja miałam okropną noc. A raczej sny, że ślub który planujemy to jakaś klapa będzie, że gości zaprosiło się na wcześniejszą godzinę, nie wiadomo po co, że byli tam ludzie z mojej pracy którym ma nie być, jedni ubrani w jakieś dziwne stroje jakby byli tymi angielskimi stróżami w wielkich czapach :shock: Wokół jakaś dziwna sceneria, potem ja z tatą na jakimś polu, dziwnym samochodem, jakiś pies, ludzie których znam ale cholera wie czemu byli w tym śnie bo nie mam z nimi kontaktu, no i jeszcze tato który mówi, że może nas przewieźć jak chcemy i raptownie pojawia jakaś dziwna scena z gry komputerowaj i samochód staje bo wpadł w lekki poślizg na śniegu... którego wcześniej nie było. Ja to się mam z tymi snami... Przy okazji nadal trzyma się mnie nerw od wczoraj. Nie dostałam wypłaty za urlop, tylko dlatego że ktoś zapomniał o tym, i popełnił błąd. I teraz co? Trzeba czekać tydzień bo.. ,,przelewy robimy w czwartki...tylko!'' Bezczelne gnoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastrój wyraźnie idzie mi w dół od 2 dni... Siedzę i marnuję czas na tym forum zamiast zacząć żyć. Po prostu wszystkiego mam dość. :cry:
u mnie podobnie. tak dobrze sie obudzilam jak dawno nie,a teraz jest coraz gorzej. mam taki ucisk w glowie ze szok. do tego delirka,scisk w żołądku i ogolny niepokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×