Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

grettttta, zle trafiłaś z tym tematem, ja przez lata chodziłam do kościoła codziennie, jestem po kursie animatora oazowego, do tego studiowałam również Koran i w przekładzie polskim i po arabsku, uwierz mi podejrzewam, że mam wiedzę większą od ciebie na ten temat. Mam tylko jedno pytanie jakie jest trzecie przykazanie orginalnego przekładu Biblii, nie katolickiego przekładu Biblii tysiąclecia. Nie będę się wdawała w tę dyskusję bo akurat dla mnie istnieje jedno przykazanie - nie rób drugiemu co tobie niemiłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grettttta, sorry ale głęboko w dupie mam tę twoją prowokującą dyskusjė, mam poważniejszcE problemy, może wszyscy chodzmy na chrzest do katolickiej szkoły zlizywać bitą śmietanę z kolanek księdza. Ja mam pytanie po co ty tutaj w ogóle przyszłaś kobieto, coś mi się zdaje, że to nie jest miejsce dla ciebie.

 

-- 24 sty 2013, 16:12 --

 

Dark Passenger, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo nie mam szans 10 przeciwko jednej :) nawet nie mam zamiaru was ukierunkowywać, mówię po prostu to co myślę

 

ale my nie jesteśmy przeciwko Tobie. Wyrażamy swoje zdanie i wcale nie oczekujemy, że się z nim zgodzisz. Nie musisz. Ale nie oceniaj. Bo nas nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie focham się , tylko wy nie widzicie siebie ... słowo w dupie pani JBrown jest mniej obraźliwe od słowa -głupie ? napisałam tylko jedno zdanie , moje zdanie moje myśli , nie wiem dlaczego zostało to odebrane w tak negatywny sposób. Nikogo nie oceniam ,ani przez chwile o żadnym z was nie pomyślałam źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×