Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem Sylwia jestem tu nowa , chce pomóc mojemu przyjacielowi który cierpi na depresje, chciałam wejść w ten świat ... do końca nie wiem czy to dobry pomysł ,muszę się jakoś tu zaaklimatyzować i nie palnąć jakiejś głupoty , osobiście moje życie też nie jest takie kolorowe ale moje myśli nie ciągną mnie w dół ..

 

-- 24 sty 2013, 13:21 --

 

JBrown[

co sprawiło ,że jesteś w takim stanie ? coś złego Cię spotkało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grettttta, ja lecze sie od lat, diagnozy byly rozne, choroba dwubiegunowa efektywna, psychoza maniakalno depresyjna ostatnio silna nerwica lękowa , a to co przeszłam w życiu starczyłoby na kilkutomową powieść, ale teraz chyba jest jeden z najgorszych okresów w moim życiu. Przeszłam wszystko od gwałtu przez dwoch facetów w wieku 17 lat, poprzez matkę alkoholiczkę która gasiła mi papierosy na brzuchu, tułaczkę głodna i bez dachu nad głową w UK a jak już znalazłam swoje miejsce w tym świecie z dna na dzień wszystko runęło i musimy zaczynać wszystko od zera - to tylko 1 procent tego co przeszłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown,

nie dla mnie to nie fanaberie tylko każda przyczyna ma swój skutek; każdy skutek ma swoją przyczynę; rozumiesz co chce powiedzieć ? co sprawiło ,że się tak czujesz ? jesteś tu anonimowa więc jeśli Ci to nie sprawia problemu to bądź szczera , napisz i daj mi szanse Cię zrozumieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy psycholog ktory mial ze mna do czynienia wymiękał po usłyszeniu części mojego życia i stwierdzali jedynie, że żaden człowiek nie byłby w stanie tego przeżyć. Jakoś zawsze się podnosiłam, tylko teraz mnie naprawdę ścieło i sił mi zaczyna brakować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do JBrown miałem normalne dzieciństwo, teraz mam normalne życie. Na mój stan psychiczny na pewno mają wpływ przebyte inne choroby, a w szczególności zespół jelita nadwrażliwego z którym walczę od kilkunastu lat. Ta choroba wprowadziła pewne poważne ograniczenia do mojego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown,

I to zrozumiałe dlaczego się tak czujesz , nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić tego co przeżyłaś, jest to dla mnie straszne i nie pojęte.

 

-- 24 sty 2013, 13:44 --

 

Jezu Jezu , nie wiem co powiedzieć kompletnie wymiękam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×