Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boze chyba jestem w ciazy!!!


Gość Lukrecja.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, oczywiście nie każda Kobieta je ma... ale z tego co słysze, plamienia zdażaja sie bardzo często, i mogą być one np wynikiem stresu. No a magiczne cukierki swoją drogą...wiadomo. Bardziej chciałam uspokoić, że nie wszystkie plamienia muszą oznaczac ciażę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Rafka ma racje. Ani ja, ani ty, ani inne Kobitki nie jesteśmy jednak ginekologiem... każda z nas ma jakieś doświadczenia z plamieniem, lub też nie. W moim kręgu akurat plamienie to coś ,,normalnego'' (wiem, wiem... nie tak do końca, ale wiem że u mnie pojawia się w wyniku dużego stresu, u innych np przy dziwnej diecie, lub innych takich) Grunt to zbadać się i być pewnym swojego zdrowia. Czyż nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam ginekologom. Oni nigdy nie wiedza co mi jest.Mowia ze po prostu tak mam. Kilka lat temu mialam miesiaczke ktora trwala 3 miesiace, zatrzymali mnie w szpitalu a i tak nie wiedzieli dlaczego.

Jak to plamienie sie skonczy to zrobie test ciazowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z hormonami. Nigdy nie robilam badan hormonalnych.

Nawet jak mnie w szpitalu zatrzymali to mi nie zrobili takich badan.

Wiem tylko ze mam podwyzszona prolaktyne przez solian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., jeżeli nie zrobisz przynajmniej testu ciążowego, to nie będziesz pewna, czy jesteś w ciąży. Uważam, że nie ma co panikować, choć domyślam się, że bardzo się boisz, że jesteś w ciąży, kiedy nie planowałaś w ogóle macierzyństwa. Jeżeli do tej pory nie miesiączkowałaś, a teraz pojawiło się plamienie, to być może powrócił okres. Wcale nie musi to być symptom ciąży. Plamienie lub słabe krwawienie można potraktować jako objaw fizjologiczny lub oznakę poronienia zagrażającego (wówczas lekarze przepisują leki). Plamienie, które wystąpiło około tygodnia przed terminem miesiączki, może być plamieniem implantacyjnym. W takim wypadku prawdopodobieństwo ciąży rzeczywiście jest duże. Plamienie może być również wywołane innym czynnikiem niż implantacją, np. infekcją pochwy czy szyjki macicy. Uważam, że powinnaś zrobić domowy test ciążowy, dostępny w każdej aptece. Bez sensu, byś nakręcała się niepotrzebnymi wątpliwościami. Jeżeli test wyjdzie negatywny i tak musisz udać się do ginekologa, by Cię zbadał i zdiagnozował, dlaczego krwawisz. I pamiętaj, że leki psychotropowe, jakie zażywasz, to nie jest substytut tabletek antykoncepcyjnych. Owszem, Solian może rozregulować cykl menstruacyjny kobiety i sprawić, że nie będzie ona miesiączkować, ale nie jest to żaden środek antykoncepcyjny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×