Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem niezadowolony/niezadowolona z pracy moderatora:


atrucha

Jestem niezadowolony/niezadowolona z pracy moderatora:  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem niezadowolony/niezadowolona z pracy moderatora:

    • shadow
      3
    • atrucha
      0
    • Piotrek
      0
    • Martusia
      1
    • Twilight
      12
    • Amy Lee
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tanie prowokacje? Ptaszki i pszczółki ty dodałeś ... a kogucik to do ciebie pasuje idealnie - wścieka się, robi dużo hałasu... i tyle z tego.

wszyscy nabrali wody w usta, włącznie z Piotrusiem, który począł wycofywać się okrakiem z rozsyłanych PM'ami zarzutów

Z niczego się nie wycofywałem. Ty tylko w swoich oczach mnie przestawiasz z miejsca na miejsce. Po prostu sam się miotasz i mi to zaczynasz zarzucać. Ani na chwilę się nie wycofałem - po ostatnich postach wręcz przeciwnie - wcześniej miałem wątpliwości ale jednak dobrze kilka osób na początku tematu napisało... bo teraz to dopiero klasę pokazałeś...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:34 pm ]

DOSTAJECIE WSZYSCY VOTUM NIEUFNOŚCI.

No to teraz zbiorowa rezygnacja :lol: zobaczymy co się stanie z forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twilight

 

dzijzes :roll: nie znam Cię by lubic Cię czy nie lubic :?: wyraziłam zdanie tylko i podałam przyczynę i tyle :roll:

 

 

apeluję tu o spokój i ciszę bo ta rozmowa do nieczego nie prowadzi :!:

 

i niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z Beti :?: i co dziewczyna ma z tym wszystkim współnego :?:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niczego się nie wycofywałem.

 

Kolejne kłamstwo.

 

Może podkreślę jedno słowo bo go nie widzisz:

 

Cytat:

Jeżeli to prawda co się nasłuchałem

 

Czy ja oskarżyłem? Ja przypuszczałem.

 

Jeżeli wpierw poczta pantoflową rozsyła się cholernie poważne oskarżenia, (o usuwanie niewygodnych postów) wyciągnięty za uszy - przerabia się na ''niewinne przypuszczenia'', po czym na publicznym forum odgrywa się twardziela, ''z niczego się nie wycofującego'' to zostaje się z ''opuszczonymi gaciami'' gdy przychodzi co do czego.

 

Tym razem, Twoje pospolite słowne prowokacje, widoczne z pół kilometra, nie podziałają, Piotrusiu. Tym razem, siłę mają fakty.

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Cała ta ankieta, to inna sprawa. Miało być głosowanie, w którym każdego moderatora można ocenić oddzielnie, głosując na ''tak'' lub ''nie''. Tymczasem, powstała ankieta jedynie dla negatorów - osoby zadowolone zostały pozbawione prawa głosu

 

Miało wszystko wyjść po cichu i zostać po staremu, prawdaż? A miarka przebrała sie jednym nieopatrznym kłamstwem Piotrusia rzuconymi Bethi prosto w twarz, do którego jakoś za cholerę nie staje się odnieść... Lepiej pisać słowotok o kogucikach, rybkach i żygowinach, udając, że się nie zostało z gołym tyłkiem, gdy wszyscy widzą opuszczone gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Admin??? Wyparował???

Admin zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach (pisałeś coś kiedyś o niedźwiedziach :lol: )

i niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z Beti Question i co dziewczyna ma z tym wszystkim współnego Question

Dziewczyna niczego niewinna i nie ma z tym nic wspólnego...

"Moi drodzy po co kłótnie? Wszak i tak zginiemy w zupie"

pomidorowej? :lol:

Naprawdę "super" Piotrze, że się ze mnie śmiejesz. Nie spodziewałam się tego po Tobie.

Eee... takich zarzutów mi nie wrzucaj bo się z Ciebie nie śmieję. Tylko tak to z tą moderacją wygląda. Ta łajba bez jakiejkolwiek (nawet kiepskiej) moderacji poszłaby na dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety, Piotrusiu, taktyka unikania konkretnych i potwierdzonych faktami zarzutów za pomocą obracania wszystkiego w ''śmiechuwę'' już nie działa. Bo nie zrobiło się tu ani trochę zabawnie.

 

Wiem, że nie spodziewałeś się, że mogę wyciągnąć sprawę obrabiania za plecami, ale mi to wisi - wiem, że ''nieoficjalnie'' zarzucanych czynów nie popełniłem. Co zresztą jest jasne, skoro nikt nie miał odwagi postawić ''oskarżenia'', stawiając na obrabianie dupy za plecami i kreowanie czarnego wizerunku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podnieś te gacie... Widzę że zastosowałeś starą parszywą metodę - układanka z niepasujących do siebie puzzli. To teraz wytłumaczę jak jest bo ktoś tu albo jest idiotą albo takiego udaje:

Nie miałem 100% pewności co do moderatora Twilight stąd moje podkreślone w PW "jeżeli". (zacytowane przez Twilighta)... i tego nie zmieniałem do momentu, gdy napisałem:

po ostatnich postach wręcz przeciwnie - wcześniej miałem wątpliwości ale jednak dobrze kilka osób na początku tematu napisało... bo teraz to dopiero klasę pokazałeś...

Bo teraz nie mam co do ciebie wątpliwości - ode mnie teraz już oficjalnie też THUMB DOWN

 

szukasz dziury w całym i chcesz mnie zmieszać z błotem... po prostu DNO

 

co do:

Jeżeli wpierw poczta pantoflową rozsyła się cholernie poważne oskarżenia, (o usuwanie niewygodnych postów)

pewien pan nie potrafi odróżnić oskarżenia od informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twilight został zdjęty z funkcji moderatora ponieważ dostawałam sporo skarg dotyczących jego pracy. Nigdy wcześniej nie było aż takich pretensji ze strony użytkowników forum. Nie czuł się w żaden sposób winny i jasno mówił,że nie zmieni swoich agresywnych wypowiedzi na forum ponieważ nie zamierza zmieniać swojej osobowości. I pewnie ma rację.. Ale niestety funkcja moderatora wymaga trochę więcej rozwagi i wyważenia w słowach..Dość długo rozmawialiśmy na ten temat w ukrytym subforum dla moderatorów.

 

Nie jestem w stanie zadowolić każdego z osobna. Wybrałam mniejsze zło.

 

Za pracę włożoną - serdecznie dziękuję.

 

Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×