Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boze chyba jestem w ciazy!!!


Gość Lukrecja.

Rekomendowane odpowiedzi

Lukrecja., Spokojnie najpierw musisz mieć pewność,że jestes w ciąży a to nie jest powód by się zabijać trzeba brac odpowiedzialnosć za swoje czyny dziecko nic tutaj nie zawiniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu nic nie mowie bo by mi zabral solian a tego nie chce

a wygodniej mi bez miesiaczki

tylko myslalam ze to dziala jak tabletki antykoncepcyjne i teraz nie wiem czy nie jestem w ciazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, ja podobnie jak Lukrecja+ przebyte ed

 

Lukrecja.,

tylko myslalam ze to dziala jak tabletki antykoncepcyjne i teraz nie wiem czy nie jestem w ciazy

Nie! Jeśli nie chcesz zajść w ciążę lepiej nie ryzykować i się zabezpieczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja.,

Psychotropy rozlegulowują cykl,n wiec tak zwane metody naturalne już calkiem mozna o kant dupy rozbic, zrób test , moze bedzie ok i uwazaj bardziej po prostu, w razie czego pigulki wczesno poronnre w holandii dostepne bez problemu, mozesz zawsze kogos poprosic o przysłanie bo polsza to zacoofany kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób test dla spokoju. A poza tym, zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo jak się wydaje. Tak więc bez nerwów Kobitko, nie martw się na zapas. Będzie dobrze.

A co do plamienia, Ty je masz, ja je mam, inne też je mają. Tylko trzeba pamiętać że czasem są one czymś normalnym, a czasami dają znaki że może coś nie fajnego się dzieje, dobrze jest powiedzieć o tym swojemu lekarzowi... No ale najpierw, test ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×