Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

beladin, No to wtedy być może "robienie czegoś pod kogoś" można wytłumaczyć. Można to podciągnąć pod motywację. Tylko jeszcze jedna kwestia... ważne, żeby nie było to robione na siłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, A kiedy Twoja artystyczna natura nie idzie w parze z "robieniem pod kogoś" a mimo tego odczuwasz wewnętrzną presję by to robić podpartą obawami co do zdania innych osób na temat Twojej twórczości? Jest to przykład niezwykle silnej wewnętrznej sprzeczności. Dal takiej osoby "nie chodzi o to żeby robić coś pod kogoś" brzmi bardzo banalnie.

 

-- 23 sty 2013, 16:18 --

 

Ktoś może oglądał polski film "Jak narkotyk" z 1999r wczoraj na kulturze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, może kiedyś się zachce... i zyczę Ci tego, wiesz o tym :)

 

beladin, Banalnie ? Dla mnie nie.

Jesli coś tworzysz to przede wszystkim Ty musisz być z tego dumny. Ty musisz się tym cieszyć. Reszta jest na drugim planie...

Najważniejsze jest być sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Jest to aluzja do Ciebie w ogóle. Ciekawe dzieło ..mi łatwo przyszło utożsamienie sie z główną bohaterką, tym co czuje funkcjonując na tej planecie, w jaki sposób szuka sobie jakiegoś miejsca i stabilizacji psychicznej.

 

Aranjani, No to napisalem ..dla mnie jest to oczywiste lecz na ta chwilę niewykonalne. Po prostu jestem pod silną presją i nie moge się spod niej uwolnić. Moge powiedzieć to co Ty z pełnym przekonaniem ale za chwilę wracam do swojego świata gdzie nie potrafię tej zasady wcielić z życie. Najzabawniejsze jest to, że co ktos myśli ma mniejsze znaczenie niż samo moje wyobrażenia cudzych myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci aby kiedyś to się zmieniło. Przerabiałam to i wiem jakie to mozże być uciążliwe i wkurw****. Więc tym bardziej trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, jeszcze nie zdarzyło mi się spotkac kobiety, która w 100% byłaby zadowolona z siebie :D

 

-- 23 sty 2013, 17:04 --

 

omeeena, :mrgreen:

 

-- 23 sty 2013, 17:05 --

 

ale ciii... bo znowu będzie, że my zboczone :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×