Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, uwieeelbiam Cię normalnie :105:.

fozzie, ale ja noszę rzeczy z falbankami, firankami, pierdółkami. Taki neoromantyzm :roll: . Weź i se załóż to niewyprasowane :roll: .

 

Siostra, wobec powyższego nadal zgłaszasz się do pomocy? Ja obiad ci zrobię :angel: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, za prasowanie możesz żądać wszystkiego :105: . Jeszcze ci nawet trufle dodam :mrgreen: (w sumie nie wiem, czy są smaczne, ale to ponoć szczyt wykwintu i finezji :mrgreen: ).

Saiga, uczciwy Polak nie współpracuje z Urzędem Skarbowym 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, :lol:

Witam. Miało mnie tu nie być, bo stwierdziłem że przyzwyczajam się do życia bez luksusu. Tak niezaradny człowiek jak ja kiedyś musi skończyć w rynsztoku, więc lepiej już wcześniej zacząć lekcje przetrwania. Niestety, pokusa była silniejsza, czy wola życia. Różnie to można nazwać. Ale i tak, jeszcze coś wymyślę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, mimo, że nie mam jakiejś strasznej awersji do prasowania (z prac domowych dobija mnie tylko ścierania kurzy), to stosuję (i chyba mam na to nawet patent) metodę pozwalającą zmniejszyć stos pogniecionych ciuchów o co najmniej połowę. Mianowicie......(werble proszę)......ostatnie wirowanie ustawiam na lekkie. Schnie może ciuteczkę dłużej, ale większość można schować prosto ze sznurka do szafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×