Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie :smile: z tego gatunku polecam też ring, Nie wiem czemu bardzo przepadam za serią Władca Pierścieni, może dlatego, że wiele czasu spędziłęm czytając wszystkie części(łącznie z Hobbitem) i bardzo podoba mi się ten fantastyczny świat(głównie lasy elfów), jak coś lekkiego to może być dzień świra :D albo Job ostatnia szara komórka(polecam), nie polecam filmu Czeka na nas świat, mimo że to miała być komedia to bardziej odebrałem to jako dramat młodego człowieka... Film Ryś jakoś nie zrobił na mnie dużego wrażenia,właściwie to w ogóle mnie nie śmieszył, taki debilny humor..(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)

Czemu od razu pomyślałem o Boracie? :roll:

Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie Smile z tego gatunku polecam też ring

... Droga bez powrotu, Klucz do koszmaru, Hostel, nie wolno pominąć w tej paczce starej dobrej Piły

 

... a jak się nazywał film nagrany przez tych samych ludzi co The Ring no i oczywiście w tym samym klimacie... ? chciałbym obejrzeć - nie pamiętam tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dzień Świra'' IMO lekki nie jest ;)

 

Z horrorów lubię "Wywiad z Wampirem", (klasyka) chociaż w sumie nie wiem, cz wypada to dzieło nazywać horrorem. Władce Pierścieni uwielbiam, podobnie jak sagę SW... Z miej znanych filmów, polecam "What Dreams may Come", znane pod polskim tytułem "Między Niebem a Piekłem".

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piękny umysł" z Russelem Crowe

 

Przyznaje, świetny film

 

wszystkie przygody żandarma Cruchota z genialnym Luisem de Funesem

No całą serie można zaliczyć do filmów lekkich, choć szczególnie mnie nie śmieszyły ale fajnie się oglądało, jak zresztą wszystkie filmy Luisa, choć lubiłem go.

 

Czemu od razu pomyślałem o Boracie?

IMO prymitywny film, mało tego jeden z bardziej prymitywnych...Dorównują mu tandetne amerykańskie komedie gdzie jeden koleś kopie drugiego w dupe i wszyscy się z tego śmieją... albo jest pokazana studencka popijawa gdzie wszyscy w końcu wymiotują od alkoholu albo ćpają, nie rozumiem czemu niektórzy się z tego śmieją...

 

 

Do świetnych komedii trzeba dodać serię: Naga Broń, wprost płakałem ze śmiechu w niektórych momentach :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przekleństwa niewinności" - jedyny film który tak dobrze pamiętam,

"Zielona mila" - i książka i film super.

"Epoka lodowcowa" - uwielbiam - rozbawia mnie do łez. :)

Poza tym lubię wszystkie filmy takie o współczesnych Kopciuszkach (typu Cała ona). Zawsze najpierw jest źle a potem jest happy end. Przynajmniej w filmie pooglądam szczęśliwe zakończenia. To tak jak sobie chcę popłakać ze wzruszenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam własna liste ukochanych filmów. W kolejności od najlepszego moim zdaniem:

 

1. FIGHT CLUB - cudowny film idealnie pokazujący alternatywe do konsumpcjonizmu i pogoni za kasą. Polecam z uwagi na wiele ukrytych szczegolików.

2. Requiem for a dream - film widziałem raz, I przerazilem się jak bardzo zycie może się spierniczyć. Przysiagłem sobie, że nei obejrze go więcej samemu.

3. Królowa Potepionych i Wywiad z Wampirem - na podstawie świetnych książek. Czuje sie klimat wampirzy. Dopracowane.

4. Zielona Mila - płakac sie na tym chce

5. Ojciec Chrzestny - czysta klasyka której nie mozna przegapić.

6. 12 Małp - świetnie zrobiona przyszłość, schizowatosć, Bruce Willis!

7. Scarface - za najlepszą psotać gangstera w historii, najlepsze teksty i najlepsze motywy. Montana rządzi.

8. Apocalypse Now! - chyba najlepszy film "wojenny" jaki powstał.

9. Wszystko Monty Pythona - za ten świetny humor, gagi i to, że bawi do lez za każdym razem.

 

Wiele wiele innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda na sukces mozna jej długo nie oglądac a jak sie wlaczy po pewnym czasie to i tak wszystko sie kuma:P, do odmóżdżaczy takich jak moda zaliczam jeszce m jak miłośc, pierwsza miłośc ( załamujące no ale czasem patrze), magda m pierwsza i druga serie ogladalam 3 nie wytrzymala moja psychika :P, na wspólnej od czasu do czasu.....

a poza tym to jestem fanka prison breaka, lost (tylko 3 seria byla beznadziejna), Heros, 4400 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh-nie oglądam telewizji :twisted::twisted::twisted::twisted:

Tylko kreskówki... Ulubiona obecnie: "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster"

Seriale mnie zawsze nudziły. Jak można oglądać coś, co ciągnie się tygodniami, zamiast zmierzać szybko ku końcowi? Prawdziwe życie jest ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już powtórki Prison Breaka lecą na... jakby to powiedzieć... stronach z kopiami zapasowymi :twisted:

 

Pierwszy odcinek 3 serii jak dla mnie ciekawy, ale jak znam ten serial z dwóch pierwszych serii to dopiero przedsmak i danie główne zacznie się od 4-5 odcinka - będzie się działo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×