Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Kawa, internet,praca,nikotyna :(

Odkąd przestałem pić alko, zacząłem pić kawę , początkowo 1-2 dziennie, na dzień dzisiejszy często kończę na 10-11. Przyszedł czas by zacząć ograniczać, bo jestem ciągle pobudzony i poddenerwowany co zaczyna być już powoli męczące.

Od internetu byłem uzależniony od zawsze, mam wymówkę bo moja praca wiąże się właśnie z internetem.

Przez okres 20lat picia wpędziłem się w depresję i nerwicę , praca była dla mnie przykrą koniecznością. Dzisiaj bez pracy nie wyobrażam sobie życia, pracuję kiedy to tylko możliwe, biorę robotę do domu, denerwują mnie niedziele, święta a długie weekendy doprowadzają mnie DOSŁOWNIE do szału.

Palenie powoli ograniczam i jest raczej kwestią tygodni niż miesięcy kiedy pozbędę się tego pieprzonego i znienawidzonego nałogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzienne spożywanie kofeiny waha się obecnie od 1.5 litra coli + szklanka czarnej herbaty do trochę ponad 1.5 litra coli + 3 puszki napoju energetyzującego + 2 szklanki czarnej herbaty. A jakieś 9-10 lat temu wystarczało mi 2 litry coli tygodniowo. Jakieś 3 lata temu kiedy spożywałem niecałe 1.5 litra coli dziennie spróbowałem ograniczyć colę do wypijania 0.5 litra dziennie, ale po kilku tygodniach wróciłem do spożywania niecałych 1.5 litra. Energetyki zacząłem pić 13-14 miesięcy temu, wypijałem wtedy zazwyczaj 2 puszki co dwa tygodnie (nie miałem w planach wypijać w przyszłości więcej). Obecnie wypijam często 8 puszek tygodniowo.

 

Jestem chyba też psychicznie uzależniony od późnego chodzenia spać, bo schematy myślowe z tym związane mam chyba podobne, jak przy typowym zespole uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uzależniona od wszystkiego z uzależnienia jednego wpadam do drugiego... amfetamina, fencyklidyna, marihuana, metamfetamina, mefedron, metylenodioksymetamfetamina a nawet tabletki acodin, z którymi szczerze mam największy problem łatwo dostępne, bez recepty itd. :oops: o papierosach nie wspominam... dodam, że acodin jadłam w trakcie zażywania Sertraliny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skipper haha a to dobre :D ja sobie odcięłam wszystkie kontakty, żeby smakołyki odstawić... a jak u Ciebie z acodinami sporo tego jadłeś? walczysz z uzależnianiami czy im się poddajesz? bo ja chyba pół na pół odstawiam po bad tripach...

 

Candy14 jak to? doinformujesz mnie? jeśli można wiedzieć oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 4 tydzien bez alkoholu- wczesniej nigdy nie mialem takiej przerwy-nie bylo chyba dnia bez malej banii-a jednak mozna

i 4 bez kawy---to pewnie ze strachu ze tylko pogorszyloby moj stan-ale daje rade-tak sobie przynajmniej wmawiam-a ...i jeszcze uzalenienie od sexu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, ja to sobie od czasu do czasu coś zarzuce, albo jakiś miks, nie mam z tym problemu ;) teraz dopiero po sesji planuj miksik: dxm+koda+mj+moklo+alprazolam+jakiś stims i wódeczka :D - przetestowane, polecam ;p - w ogóle, polecam też odstawienie leków sport i diete - dobrze robi na samopoczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam towarzyszy niedoli ;-)

ja jestem chyba politoksykomanem, codziennie muszę się czymś odurzyć, standard to tramal, buprenorfina, koda+dxm, gbl, od święta hel i morfina a jak już nic nie mam z opio to najprzeróżniejsze stymulanty dostępne w necie jako RC chemicals i najprzeróżniejsze miksy benzodiazepin, alko, zolpidem.. byle na chwile się wylogować z reala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, 75mg kody + 150mg moklo + 1mg alpra, po godzince 300mg kody, po 1/2h od kody jointcik i 375mg dxm , potem na peaku od dxm kolejny joint i w domku jesteśmy ;p ....ale takie zabawy nie częściej niż raz w miesiącu :nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skipper rozumiem, rozumiem ja się tam boję mix-ów kilka razy się zdarzyło, ale wolałam np. zarzucić trochę więcej, ale jednego rodzaju. Ty już lepiej nie polecaj nic, bo jeszcze kogoś zachęcisz... :mrgreen: ja strasznie się poschizowałam po tych acodinach, bo sporo tego brałam przez 4 lata, po nich mialam pierwszego bad tripa... uf nawet nie chce wspominać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×