Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mrs.grey, Dla tego dziś nie byłam w kościele,bo ostatnio też mam takie wrażenie,że coś jest nie tak,że wszyscy na mnie patrzą,zaczyna mi strasznie walić pikawa i myśl odrazu że zaraz padne :( KOSZMARRRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 5 dni walczę z grypą lub przeziębieniem, antybiotyk niedługo się skończy , objawy grypy mijają, ale pali w w klacie , lęki się na max nasiliły już sam nie wiem czy to nerwica . Temperatura normalna , ciśnienie tez, a wrażenie jakbym zaraz miał umrzeć. strasznie ściska w klacie i gardle, choć gardło już nie jest czerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, ja pół roku temu miałam tętno 185,a ciśnienie 195 na 110,myślałam że umieram,a na pogotowiu się okazało że nic mi nie jest,więc na pewno masz to na tle nerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, jestem już dużym chłopcem ;)

Candy14, trzymaj kciuki po jutrze :) ehh ta nerwica jest dziwna jak nawet mam zrypane ciśnienie i brak leków to nie mierze ciśnienia. Natomiast pojawią się leki ciśnienie mierze jak pscyhopata co 2-3 minuty :| :shock:

słonko1, oby tak było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie puściło , ból odszedł ( gdzieś jest głęboko ale taki łagodny nawet przyjemny bo znajomy hehe (umęczyło jak cholera, samopoczucie odwróciło się o 180 stopni) , chwilami myślę,że zwariować można przez te emocje - co one z człowiekiem robią, ale umysł mam trzeźwy i jasny po tych stanach lękowych , które z reguły puszczają dopiero jak osiągną stan max , wcześniej nie chcą odejść niestety ( tylko ostatnio bywają codziennie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakiś oddech na życie można złapać :D , ale jutro pewnie znowu będzie, może jeszcze dziś , cholerstwo męczy latami , chwilami myślę ,że już z tego nie wyjdę choć na psychoterapie się zapisałem taką solidną stacjonarną dwumiesięczną ale muszę dotrwać do kwietnia. Te antydepresanty po 7 tygodniach jakoś słabo działają może depresja mniejsza, ale te lęki są często .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×