Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę za co dzisiaj jestem wdzięczna - ponoć to lepiej działa w długoterminowym praktykowaniu na samopoczucie.

Więc, jestem wdzięczna za sen, za ciepło, za psa, za jedzenie, za spacer, za dużo czasu, za osłabianie się uczulenia, za analizowanie siebie, za grzane piwo, za to forum, za mój komputer, za ptysia, za samochód, za odpowiadanie sobie na pytania... Długo można by wymieniać z tylko jednego dnia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ja wyszłam ponownie za mąż kiedy miałam 42 lata...a już jesteśmy razem 13. Też myślałam, że już zawsze będę sama - dwoje dzieci, ja po ciężkiej chorobie, jednak udało się i to bardzo!!!

 

-- 19 sty 2013, 22:08 --

 

Dark Passenger, oczekiwanie tak Ją zmęczyło na pewno :lol:

 

-- 19 sty 2013, 22:09 --

 

dogomaniaczka, sama byłaś???

 

-- 19 sty 2013, 22:13 --

 

Ja cieszę się ze spacerów z pieskiem. Dzisiaj byłam sama, bo Mąż chyba i to chyba najlepszy powód, by zmobilizować siły, zapanować nad lękami, jak się da. Mój Cziko uwielbia bieganie po śniegu, mógłby chodzić bez ograniczeń, nie marznie...dziwne???

Lubi zimę tak jak ja, więc to były przecudowne spacery!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem wdzięczna za: to, że w końcu wzięłam się porządnie za szukanie pracy przez net, wysłałam nawet sporo CV, pododawałam powiadamianie mnie o nowych ofertach, za wizytę u babci, za spacer z psem, za ciasto mamy, za moje choć częściowe opanowanie w rozmowie z facetem, za to, że obiecałam sobie, że gdy jakość tego związku będzie tylko spadać, to go zostawię, bo szkoda moich nerwów, za to, że nie musiałam zmywać, za przeczytany kawałek książki, za autorefleksję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×