Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

unlikemenow, mylisz sie, rozwiaze przynajmniej te nerwicowe. Mam nerwice natrectw na tle orientacji, a wcale gejem nie jestem, tylko moja choroba probuje mnie utwierdzic w takim czyms. W koncu gej nie podnieca sie na laske obmacujaca sie w saunie (tak bylem czegos takiego swiadkiem XD) Wniosek? Dziewczyna i psychiatra to najlepsze rozwiazania.

 

Btw. Zadna nuta mnie tak nie uspokaja jak Coldplay-Clocks. Cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

bo faceci przeważnie mają krótkie włosy i nie można nic z nimi zrobić

przynajmniej szybko i bez wysiłku :D ale fakt jest taki , że meżczyżni coraz bardziej dbają o włosy i nie ograniczają się tylko do strzyżenia na krótko :P

dobrze, że nie kosiarka

dobry pomysł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, wysyłam poprzez mój magiczny teleporter do jajecznicy, łap :P

 

anonus, no skoro taaak Ci ciasno w majtach, że musisz mieć kobietę na już, to owszem;)

A tak poważnie, młody jesteś, powtarzam się, do czego Ci śpieszno... Wiesz, że kobieta to największe zło tego świata? Zostaw sobie takie atrakcje na stare lata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unlikemenow, mylisz sie, rozwiaze przynajmniej te nerwicowe. Mam nerwice natrectw na tle orientacji, a wcale gejem nie jestem, tylko moja choroba probuje mnie utwierdzic w takim czyms. W koncu gej nie podnieca sie na laske obmacujaca sie w saunie (tak bylem czegos takiego swiadkiem XD) Wniosek? Dziewczyna i psychiatra to najlepsze rozwiazania.

 

zdaje się, że brakuje Ci kontaktu fizycznego z kobietą po prostu przez co jesteś niespokojny, niezaspokojony (niewyżyty :P) wydaje mi się, że to jedyny Twój problem, postaraj się jeszcze przez neta coś ugrać--- pomijam Twoje rozterki w domu, na to nie mam rozwiązania, to nie od Ciebie zależy, bądź silny- tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

to co jeszcze robią?

korzystają z używek do włosów , ładnie układają albo przynoszą zdjęcia z różnych magazynów i chcą mieć fryzurę jak model na zdjęciu :D

sama sobie obetne, nie chce być łysa

jak siostra chce ... ale siostra pamięta , że chciałem pomóc i kanapka się należy za dobre chęci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×