Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, Powiem czysto obiektywnie,nasze mordy są przeciętne, ani zbyt piękne,ale też i nie tak bardzo tragiczne.

I wygląd to nie wszystko.

Poza tym jestem hipokryta, ale nie potrafie nic poczuc do brzydkiej laski, mimo ze sam jestem brzydki. Ah, zaraz ktos powie, zebym zmienil nastawienie do tych brzydszych, ale nie potrafie sie zmusic, nie potrafie.

Same here,dlatego też nawet nie szukam :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, przestań, bo bzdury pleciesz. Zresztą masz 17 i jeszcze sporo czasu na dziewczyny. Ja wiem jak cięzko jest nie przejmować się zdaniem innych, ale jedynym sposobem na takie problemy jest zaakceptowanie siebie. Bredząc jaki to szpetny jesteś nie pomagasz sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,

ale nie potrafie nic poczuc do brzydkiej laski, mimo ze sam jestem brzydki.

dla ciebie może być brzydka , a dla kogoś innego w sam raz ... nie lubię określeń typu " brzydki , brzydka " bo są różne gusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, fajnie działają takie portale randkowe gdzie możesz sobie po prostu zerknąć, no i ktoś na Ciebie też. wystarczy normalne zdjęcie, takie jak to drugie, które wrzuciłeś(to 1 mi się nie podoba) i ambitna gadka. i przekonasz się po trochu jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

dlatego jestem na kursie fryzjerskim

brat serio? :D jak dobrze, bo trzeba mi podciąć końcówki :mrgreen:

 

-- 19 sty 2013, 00:12 --

 

Snejana, ale nie rozumiesz mnie wcale. Rowiesnikow bym olal, gdybym chociaz w domu mial w miare spokoj, ale nie mam i to mnie najbardziej boli :/

z tym też można sobie poradzić, wiem, ze to co wynosimy z domu ma wpływ na całe nasze życie, ale jak znajdziesz kogoś z kim będzisz się dobrze rozumieć i kto Cię bedzie wspierał to się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, dla jednej będziesz brzydki, dla innej nawet przystojny, musi tylko trafić swój na swego. Ty jeszcze nie doczekałeś tego momentu, poza tym, młody jesteś, ile masz, 17 lat? Poczekaj parę lat, masz za duże parcie na płeć przeciwną, wyluzuj, zajmij się sobą, co ma przyjść to przyjdzie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

zaczać się golić a nie pier.dolić

:lol: no idę właśnie :P

brat serio? jak dobrze, bo trzeba mi podciąć końcówki

tak :D ale jeśli miałbym pracować w zawodzie , to wolałbym się zajmować męskimi fryzurami , kobietom to trudno dogodzić :P

zaraz siostrze podetnę ... gdzie jest sekator ? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, bardziej mi przeszkadzaja problemy w domu. Co do brzydoty-naprawde mi przeszkadza, ale zmieniac tez sie nie chce z wygladu. Czemu jezeli dzis jestem brzydki a jutro piekny laski mialyby do mnie lgnac skoro wewnatrz jestem ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, no to miej te zdjęcia od razu pokazane ;d to drugie jest okej, serio. co do fryzury to nie musisz zapuszczać, są też fryzury dla krótkich włosów. nie wiem ja nie mam do czego się przyczepić, musiałbyś mi wrzucić z 10 zdjęć i 2 filmy, ale to by było dla Ciebie wyzwanie co ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×