Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, Ja się głęboko zastanawiam nad wycieczką do Tybetu, znajoma była i bardzo sobie chwali, ciekawy zakątek i podobno sporo się nauczyła.

 

anonus, od bliskich? Toż to szok, takie osoby powinny być wsparciem, powinny kochać i szanować. Ale dobrze, że masz dystans, nie warto się przejmować. Jak to szło po angielsku - if people are trying to bring you down, it only means that you're above them. I tego się trzymam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, nigdy nie czulem zadnego wsparcia. Nie mowa tu o wsparciu materialnym, bo tego mam pod dostatkiem i wzwyz, ale psychicznego wsparcia nie mam wcale. Dlatego uwazam moje zycie za totalnie bezwartosciowe i mam siebie za smiecia ;) .

Aranjani, czyli tak jak ja cale zycie, spoko ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Jak zawsze,jak zawsze...

Wybacz,nie wiem co powiedzieć by pocieszyć...

Zapewne ten smutek który czujesz przekracza moje rozumowanie,i tylko osoba która przeżyła coś podobnego może zrozumieć.

 

-- 18 sty 2013, 23:14 --

 

anonus, O popatrz się...

Mam to samo,wsparcie finansowo-bytowe...

Psychicznie,nie potrafią pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis np. jak zalilem sie o swoich problemach to uslyszalem komentarz: "kur** ty masz prawie 18 lat i sie tylko uzalasz nad soba". Tam bylo cos dalej ale az wstyd mi publicznie pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, wiesz, ja to jestem wlasciwie przez to wszystko apatyczny. Tyle juz sie rzeczy nasluchalem w swoim bezwartosciowym zyciu, ze wszystko mi wisi totalnie, oprocz nerwicy, ktora sprawia, ze sie na zmiane lekam lub wkurwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×