Skocz do zawartości
Nerwica.com

Można sie wyleczyć!!!!


wyleczony

Rekomendowane odpowiedzi

Po naprawdę 20 plus latach jestem wyleczony z nerwic i depresji. Leczyłem się długo i bezskutecznie ale ostatecznie wygrałem, chociaz niekiedy myslałem ze to koniec.

Wyleczyło mnie kilka sesji hipnoterapii jak również odpowiednio dobrane witaminy i minerały. Po prostu cud - w miesiąc było po wszystkim. A brałem wszystkie antydepresanty

i leczyłem sie u wszystkich geniuszy z doktoratami i bez.Tak naprawdę to czuje sie nieswojo. Zycie bez trwogi i lęku to zupełnie inny świat.

Depresja zaczyna ustępować bardzo szybko jak tylko zniknęła główna przyczyna (nerwica) Jeśli chodzi o hipnoterapie to trzeba bardzo uważac jako ze wprowadzenie w stan hipnozy to pikuś kwestja co dalej. Na prawdę trzeba tutaj uważać . Jeśli chodzi o witaminy i minerały to po prostu to

po prostu dobirano je przez kilka tygodni ale trafili w dziesiątkę. Zadych ubocznych efektów, jestem wyleczony i proszę nie traćcie nadziei jako, jutro to moze byc

zupełnie inny, spokojny i szczęśliwy dzien.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie w czasie hipnozy nie powinnas uwazac na nic, czy tez na nikogo. Sama idea hipnozy jest sprzeczna z takim stwierdzeniem.

Swiadomość jest wyłaczona i podswiadomość ktora tak naprawde nami kieruje, przyjmuje odpowiednie informacje

Chodziło mi jedynie kto to robi, jak to robi i ile ma doswiadzczenia w tym co robi.

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mętny Temat.

I bardzo dużo niewiadomych.

Kto , gdzie ,jak ,za ile ,jak długo ,na co ,jakie witaminy, minerały , sesje terapeutyczne -konkretniej !!!???

Wyleczony , napisz cos więcej , bo mnie nie przekonałeś.

A jak jutro kogoś zabijesz , bo tak Ci ktoś na sesji zasugewrował? i w dodatku będziesz dalej miał dobre samopocZucie? Dziwne to jakie , choć nie twierdzę ,że niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde na kogos dziala ta hipnoza? Bylem kiedys z kumplem na sesjii u jednego z najbardziej powazanych osob w Polsce jezeli chodzi o hipnoterapie. I powiem wam nic. Probowal mnie wprowadzic w trans a ja siedzialem tylko i zastanawialem sie czemu na mnie to nie dziala. Probowal mnie chyba uspac ale lipa:) . Komiczne to wszystko bylo. Podobnie z kumplem. Nawet jezeli wprowadza was w stan hipnozy to nie da sie zaprogramowac kogos tak zeby zabijal heeh. Podobny motyw byl nawet w pogromcach mitow. ;)) to juz chyba lepsza opcja byloby wprowadznie w trans ale przy pomocy np lsd . Wtedy mysle mozna by miec o wiele wiekszy wplyw na ludzka psychike,podswiaodmosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipnoza jest bardzo dobrą metodą ale oczywiście zależy od hipnotyzera. Dla nas hipnoza kojarzy sie z jakims głupim programem gdzie ludzie szczekają i zapominaja swoje własne imie.

Tutaj mała dygresja jeśli nawet mozesz zapomniec własne imie to i może swoje często nie majace podstawy strachy i lęki tez warto było by zapomnieć. Hipnoza jest bardzo popularna w USA i Anglii u nas niestety

tyko raczkuje i jest w narzędziem w rękach szołmenów jak Kaczorowski.

Jeśli chodzi o mnie to pomogła ale wraz z kuracja bazowaną na witaminach i minerałach. Całe spektrum witamin B, magnez itd.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×