Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmarł Dariusz_wawa


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością zawiadamiamy, że w nocy z 12 na 13 stycznia zmarł nasz drogi kolega- Dariusz (Dariusz_wawa)

 

member31432.html

 

Dariusza zapamiętamy przede wszystkim jako sympatycznego, pogodnego człowieka o wielkim sercu. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia z powodu straty.

 

Pogrzeb odbędzie się w środę, 23 stycznia o godz. 13:30 w Warszawie, dzielnica Wesoła na cmentarzu Rzymsko-katolickim Parafii Opatrzności Bożej przy ul. Ks. Piotra Skargi 2.

 

Organizujemy składkę na wieniec- poinformujemy Was, gdy ustalimy szczegóły. Osoby chętne prosimy o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya,

po sercu i po płucach, taki pewien moj znajomy sie na płuca przkrecił ,dostał po niedoleczonej grypie wirusowe zapalenie płuc i nie mogli mu tego doleczyc bo na wirusy nie ma lekarstw i kimnął sie w wieku 25 lat, w sumie to był syn sąsiadki z mojej bramy,

widze ,ze temat z kontem sie urwał czy to tak ku..wa ciężko podac swoj nr konta zeby inni wpłacili kase w banku , na poczcie czy przelwem z netu i kupic wieniec :?::?::?::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiolu*, mam wyrzuty sumienia, że nie mogę pomóc, ale ja sama nie dam rady. Nie przemieszczam się sama jeszcze, najwyżej do sklepu koło domu. Ten pomysł z dostarczeniem jest bardzo dobry...

Do Wesołej nie jest tak blisko - pociąg, miejska komunikacja. Samochodu nie posiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu nie miej, przecież to nie Twoje lenistwo tylko obiektywne przyczyny:( Sama bym bardzo chciała jechać ,ale też nie wiem czy dam radę, , Mam samochód w rozsypce, bez samochodu nie ma mowy z wiadomych powodów , a i autem niełatwo, więc wątpię czy się zdobędę:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×