Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, ;)

 

anonus, się nie podlizuj :yeah:

 

 

Własnie stwierdziłam, że Bóg, stwórca czy cokolwiek (nie obrażając niczyich przekonan) co miało wpływ na nas, tzn na ludzi, co nas stworzyło wiedziało co robi jesli chodzi o kwestie rodzenia dzieci. Wiem, że kobieta w ciązy jest marudna... ale wyobrażacie sobie faceta w ciąży?! To dopiero byłoby marudzenie ! Oni bez tego sa marudni... a wtedy... no nic tylko trza by było się wyprowadzic, skoczyc z mostu czy nie wiem co innego :yeah::mrgreen:

 

-- 17 sty 2013, 21:05 --

 

Saiga, Dziekuje za komplement :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja się nie podlizuję, mówię prawdę, i tylko prawdę =) .

Co do marudztwa-polemizowałbym. Ja stawiam, że to wy, kobietki, jesteście bardziej marudne :P . Te wasze foszki itepe :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, nie no nie konkretnie na Was oparłam swoja teorię :mrgreen: Dzisiaj oparłam ja na moim mężczyźnie :mrgreen: Haha niezłą minę miał jak mu tak zaczełam filozofować :yeah:

nie no bez jaj... oko Ci się jeszcze przyda, więc dziekuje :D (ale doceniam ;) )

 

-- 17 sty 2013, 21:12 --

 

anonus, :D

haha... no Wy (faceci) tak własnie myslicie... a prawda jest zupełnie inna... ale z tego błędu akurat trudno Was wyprowadzic, a polemika na ten temat zazwyczaj nie daje żadnego rezultatu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ;)

W Waszym przypadku na pewno nie znikąd:P

A tak serio... zależy jakie to są fochy... bo są kobiety obrażalskie (nie generalizuje... mężczyźni tez) ale czasami te fochy kobiet to taki rodzaj kokieterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×