Skocz do zawartości
Nerwica.com

niebawem koniec


michal

Rekomendowane odpowiedzi

walczylem z nerwica bez żadnych leków, metoda krok po kroku zwalczalem rózne lęki jedne bardzo ciezkie inne mniej,ale został mi ostatni nietypowy i nie moge sobie z nim poradzic, zawsze gdy ide spac moje serca bije szybciej albo glosniej tzn. to jest moj wymysł wiem o tym dobrze ale jakos niemoge sie tego pozbyc. Mialem jakis tydzien czasu w ktorym zapomnialem o tym i bylo wszystko ok. ale jak zaczalem o tym myslec to znow sie zaczeło.Mial ktos z was cos takiego ? Jak z tym walczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka mam tak cały czas i juz od dawna sie tym nie przejmuje ja słyszę swoje serce i w dzień i w nocy ,tez bardzo często szybko bije . Przez całe życie miałam różne problemy z sercem , oczywiście na tle nerwowym bo serce ogólnie mam zdrowe.Radzę Ci sie nie przejmować myslec przed snem o czymś miłym przekierowac swoje myśli na inne sprawy .Jak bedziesz sie bardziej wkręcał to bedzie tylko gorzej ,uwierz mi ja juz przechodziłam doslownie wszystko co związane z sercem i po takich akcjach czlowiek staje się silniejszy . Teraz myślę że jak bije to człowiek żyje! ( oczywiście jeżeli masz napewno zdrowe i przebadane serducho)pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałam miałam różne historie z sercem ,jakis czas temu miałam nawet arytmię z którą sie uporałam dzięki wit+magnez i melisie.Zastanów sie po co brać na to leki jeżeli serce masz zdrowe a to sie odbywa na tle nerwowym ? Trzeba sie wyciszyć i uspokoić ,wtedy serce sie też unormuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie serce bije czesto szybko ale przyzwyczailam sie juz do tego bo mam wypadanie platka wiec to mozliwe i wcale nie mam tego z powodu ze sie denerwuje-bzdura , melisa i magnez to forma wspomagajaca , ja niestety musze czasem brac leki bo mam takie ataki kolatania seca , leku i dusznosci ze wtedy trzeba serce wzpomoc, natomiast jesli chodzi o samo szybkie bicie serca to nie ma powodu by faszerowac sie prochami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita szybszy puls jest bardzo charakterystyczny dla sportowców i jest to zupełnie normalne więc ty nie musisz sie przejmować :lol: ja myśle ze u ciebie wogóle wszystkie objawy zwiazane sa tylko i wyłącznie z wypadaniem płatka niestety musisz nauczyc się z tym życ ,uwierz mi mozna ja się nauczyłam pozdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agapla wiem ze wszystko to dzieje sie od serca ale sa dni ze na prawde nie moge nawet nie wychodze z domu , sa dni kiedy mam miesiaczke i tydz przed miesiaczka wiec w kazdym miesiacu mam 3 tyg troche spokoju i 2 tyg meczarni , co bedzie dalej skoro nie jestem wtedy do niczego zdolna bo mnie dusi wiec nie moge pracowac a teraz czekaja mnie studia i tu jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety z tymi lekarzami tak już jest ,bierz sprawę w swoje ręce i staraj się tak dla pewności zrobić wszelkie badania ,pozostaja jeszcze badania w strone astmy , testy alergiczne no i sprawdz kręgosłup i dokładnie hormony oczywiście jeśli już tych badań nie zrobiłaś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce wam podac przyklad na to, jak nasze mysli kieruja naszymi narzadami. lekarze postawili mi diagnoze WPW, od tego czasu moje serce walilo szybko, lapaly czestoskurcze a w nocy nie moglam zasnac bo slyszalam glosne bicia itd. 10 lat to trwalo, pewnego dnia lekarze odwolali diagnoze, stwierdzili ze nigdy jej nie bylo, od tego czasu nie zlapal mnie ani jeden atak SZYBKIEGO BICIA SERCA, nawet teraz zastanawiam sie czemu tak bardzo sie tym przejmowalam? wytlumaczcie mi dlaczego teraz nie odczuwam tych objawow? ja wam powiem, BO MOJ MOZG JEST PRZEKONANY ZE MOJE SERCE JEST ZDROWE. dlatego jedynym wyjsciem z tych idiotycznych objawow jest nieodparte przekonanie, iz jestem zdrowa. zauwazcie, to stalo sie z minuty na minute. jedno slowo, JEST PANI ZDROWA, i tak sie stalo UWIERZYLAM W TO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×