Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., 1300-1400 czasem 1500. Wczoraj przyjechałam do domu po 3 tyg nieobecności i wszyscy twierdzą, że mocno schudłam i widać to po twarzy. Dostałam opieprz od ciotki pielęgniarki. nawet cukier mi zmierzyła :P

Chcę wymodelować sylwetkę, ale już nie chudnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi znowu dzisiaj nie wyszło :( nie wiem skąd u mnie ten brak motywacji, wydaje mi się, że zajadam stresy i, że odpuszczam sobie. muszę usystematyzować sobie tryb dnia i wtedy może łatwiej będzie wytrwać. Minus, że pracuję teraz w domu i jedzenie mam pod ręką :/ w biurze miałam tylko to co wzięłam ze sobą z domu. ech :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku przesadziłam,bo wcinałam prawie tylko owoce i warzywa,od czasu do czasu mięso drobiowe,no i dostałam skierowanie do hematologa, czyli przesadziłam,potem zaczełam delikatne sniadanko,obiad,no i po 18 nie jem,tylko jak czuje głód to jakiś owoc zjem,postanowilam sobie że do powrotu męża(pracuje na kontrakcie za granica) zrzucę z78 na 60,udało się :) a no i brzuszki co dzień robie

 

-- 16 sty 2013, 23:17 --

 

Nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba bardzo chcieć :),no jeszcze żeby na zawsze z nerwicą się porzegnać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×