Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kaja123, przyjechalam do domu. Moj eks potrafi zapuscic dom w kilka dni. A okna i firany musialam bo ostatnio nie wpuscil kominiarza i piec w piwnicy dymil. Zanim wezwalam pogotowie kominiarskie to wszystko w sadzy bylo.

fatuma03, nie.. mniej tesknie za moim kochaniem jak mam zajecie :? Znowu po 3 tygodniach bycia razem musze sie przestawiac , ze go nie ma bo urlop sie skonczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałam, w sumie mało pisałam ale dużo czytałam co piszecie ;) Chciałam się tylko pochwalić i dodać nadziei tym co jej nie mają :) Pokonałam nerwicę już w sumie dawno i jestem szczęśliwa jak nigdy i o nerwicy myślę czasami przez chwilę jak o koszmarnym śnie :) pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiła mi się praca, o jaką mi chodziło. Opieka nad starszą panią. Luzik, już to przerabiałam. Bardzo miła starsza Pani Julia, wiele pracy nie było, raczej chodziło o dotrzymanie towarzystwa. Wpatrywała się we mnie jak w obrazek. Jej córka powiedziała mi, że przypominam jej ukochaną wnuczkę, o tym samym imieniu, której nie widziała kilka lat bo jest w Kanadzie. Miłe to było, gdy głaskała mnie po ręce i patrzyła z taką miłością. Wymarzona tymczasowa praca, nie? Babcia po 10 minutach zmarła. Jestem rozjebana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wyobrazalam sobie ze moj dzien moze tak wygladac.Dzisiaj bylam u lekarza bo nie daje rady dalej .Lekarz zaproponowal mi pobyt w szpitalu ale odmowilam bo bardzo sie tego boje.Boje sie wszystkiego co mnie otacza,co musze robic by isc dalej.Rozkleilam sie na wizycie choc probowalam by tak sie nie stalo.Jestem jak jakies wystraszone male zwierze ktore nie wie w ktora strone uciekac,miota sie i nie potrafi odnalezc tej wlasciwej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×