Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, no problem.

 

OK, minęły mi już zaczątki dobrego nastroju.

Jestem wkrwiona do granic możliwości i rozżalona.

Pier*dolenie takie, mam już dość krwa tego wszystkiego, rzygać mi się chce.

Nie, nie pójdę z tobą, ja, ja, ja i ja, nie to zły pomysł, nie, nie mamy kasy, jedno wielkie NIE, zrób obiad, idź z psami i umyj podłogę kobieto bo od tego jesteś.

Ale nie idź na dzienny, bo tam faceci będą inni.

 

I ch*uj.

Rzygam tym, zaraz się utopie w tych rzygach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, to się cieszę :D

w sumie sama nie wiem... bo nic się tak na prawdę nie stało, po prostu dzisiaj mam jakiegoś nerwa niewyobrażalnego... normalnie bez kija nie podchodź :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, spoko spoko... Tobie nic nie grozi :mrgreen: Byłam już z burkami... a chlapa ciapa i ślisko jak cholera więc biegania wolę nie ryzykowac ;) Pewnie za chwile mi przejdzie. Rzuce se jakimś talerzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, na prawdę rzucasz talerzami :D ?

Odnośnie hobby, miałem sporo zainteresowań, w rzeczy samej byłem osobą ciekawą świata. Niestety większość zainteresowań zginęło niechybnie niczym dinozaury po uderzeniu meteorytu. Chciałbym kiedyś wrócić do modelarstwa, marzy mi się zrobienie makiety katedry w skali 1:72 :105: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, na prawdę rzucasz talerzami :D ?

 

a co w tym takiego złego albo dziwnego? Lepiej tak chyba rozładować złe emocje niż wyjsc na ulicę i rąbnąć pierwszemu napotkanemu człowiekowi ?! :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown, współczuje... mnie to tam dentysta może borować i nie wiem jeszcze jakie cuda robic... ale wyrywania nie znoszę :roll:

 

Saraid, a w wiadomosciach podadzą, że UFO nad Polską śmiga :mrgreen: i założe się jeszcze, że znajdą się świadkowie co to zielone ludziki powiedzą, że widzieli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×