Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku byłem sceptyczny wobec paro ale im dłużej go biorę tym większe we mnie przekonanie że to dobry lek na fobię społeczną. Brałem już kilka innych leków po których nie było żadnych efektów. Teraz ustępuje powoli drżenie kończyn, nie pocę sie tak intensywnie, nie raguję nerwowo na bodźce zewnętrzne, oczy jakby mniej łzawią. Mam wrażenie że objawy somatyczne ustępują ale powoli. Na razie nie jestem senny (zawsze byłem nadmiernie pobudzony i może to powoli ustępuje). Odzyskuję wiarę że mogę z tego gówna wyjść i nawet mam lepsze samopoczucie. Do ideału jest jeszcze daleko ale chyba jestem w końcu na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, no oczywiście, że nie, nawet bym nie chciała!

Ale chętnie czymś podobnym wzmocniłabym czarodziejskie działanie mojej cudownej paroksetynki :D:D:D

 

-- 14 sty 2013, 22:18 --

 

niecierpliwy, polecam nie spieszyć się z ewentualnym zwiększaniem dawki w celu poprawienia efektów. Po sobie widzę, że przez kilka dni kusiło mnie branie 30tki zamiast 20tki (zwłaszcza, że lekarz zezwolił), bo jestem baaardzo niecierpliwa. Ale potem się okazało, że mniejsza dawka po początkowych niedociagnięciach, dała sobie radę ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chętnie czymś podobnym wzmocniłabym czarodziejskie działanie mojej cudownej paroksetynki :D:D:D

omeeena, dobrze kombinujesz :D . To byłby Twój "stabilizator nastroju", a przecież nawet nasz mądry elfrid poleca dodawanie takowych do SSRI.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że lubię być traktowany przedmiotowo! ;)

 

Btw. zszedłem z 30 mg do 20 mg naszej wspaniałości i oprócz delikatnego wkur.., wzmożonej agresji i nieco większego poirytowania jest ok. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, będzie pewnie z pół roku z wąsem. Teoretycznie nie schodzę tylko dopasowuję - tak to sobie tłumaczę, by poczuć się lepiej. Myślę, że na dawce podstawowej spędzę kawał życia, a większe ilości powodują dosłowną niemożność dojścia na szczyty. A ja lubię je zdobywać, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, próbowałem powiedzieć słowo, aby uzdrowiona była dusza moja, ale to jakoś nie wychodzi. Mnie wystarczyłoby, aby ataki paniki odeszły w niebyt, a lęk poszedł się... Na spacer długi żeby poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depas, Bo jak ma oprócz tego np. poważne problemy z napędem, apatią, to się prawdopodobnie nie nada ..dlatego wciąż podkreślam: Każdy przypadek jest nieco inny a lek przepisuje się konkretnemu pacjentowi biorac pod uwage wszystkie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×