Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Passenger, a grałeś w Might and Magic, ale nie Heroes? (łudzę się, że ktoś to jeszcze pamięta... :smile: )

 

Ja, ja pamiętam :mrgreen:

 

 

polatałam na łopacie do śniegu i normalnie się zmęczyłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, grałeś kiedyś w Europa Universalis 2, a jak tak to jak Ci się grało?

Ja mam tą grę zainstalowaną ale jakoś nie mogę się zabrać do gry, myślę że to nerwy mi przeszkadzają się zabrać, nie wiem czy kiedykolwiek się zabiorę za grę.

Chyba że się nerwy trochę uspokoją :-|

Idę się położyć na pół godzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, ja pływam na wodzie ;) długie dystanse. Nie ma szans na jakiekolwiek nurkowanie... boje się nawet zanurzyc głowy... pamietam jak kiedyś jeszcze skakałam na główkę... lubiłam to, ale niestety przyszedł moment, że jak już byłam pod wodą ogarniał mnie paniczny lęk, że juz się nie wynurzę, że nie znajdę drogi na powierzchnię i że pomylę kierunki i zacznę płynąć w dól... wiem może się to komuś wydawać głupie... ale tak mam. Wtedy właśnie zrezygnowałam ze wszelkich "pływań" które wiążą się z jakimkolwiek zanurzaniem się całkowitym w wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, miałem podobne schizy jak nurkowałem, tyle, że dotyczyły tego, że jak nurkowałem, to mi przychodził do głowy strach, że woda może zamarznąć a ja mogę się udusić. W ogóle śmierć poprzez utopienie się najbardziej mnie przeraża. Co do pływania, to ja pływam stosunkowo wolno, ale takie bajery typu przepłynięcie basenu pod wodą całkiem dobrze mi wychodzi :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×