Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.


Angie89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako, że psychiatra nie zalecił używania psychotropów, szukam czegoś dobrego, co chociaż w małym stopniu mi pomoże leku, który dostane w aptece bez recepty. Moja nerwica objawia się somatycznie -> nudności. Brałem jakieś tabletki ziołowe, ale chyba bym musiał brać ich całe opakowanie, żeby zadziałały.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar dzisiaj umówić się na wizytę u psychiatry. Mam nadzieję, że nie walnie mi żadnych psychotropów [też mam 16] bo raz, że szkoda mi zdrowia a dwa, że to chyba otępia trochę [a ja zaczynam szkołę za 3 dni] ale liczę chociaż na jakiś lek z grupy SSRI. Jakoś radziłem sobie bez jakiś czas temu, ale teraz to już nie daję rady, a na żadne terapie czy wizyty u psychologa nie mam czasu jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nerwice lękowa ;preparaty z omegami , mieszanka neuroflos (ziołowa), melisa,afirmacje ,sport , magnez +witaminy z grupy b , żadnych używek !, miód lipowy zamiast cukru ,wizualizacja ,joga lub inne tego typu ,odpowiednia dieta i metoda przełamywania lęku ,gotowe ;) aha mozna tez spróbować akupresury lub bsm albo refleksoterapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek leki bez recepty pomogły na nerwicę, może na jakieś stany podwyższonego napięcia lub obniżonego nastroju pomogą ale jeśli ktoś jesy chory to potrzebuje przede wszystkim porady specjalisty, a wtedy okaże się czy potrzeba leków i jakich (pewnie już takich na receptę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki bez recepty zazwyczaj są bardzo słabe. To raczej logiczne, bo te co nam pomagają to same mocne psychotropy, które są już ograniczone regulacjami. Tak więc jak chcesz sobie pomóc farmakologicznie to do psychiatry a jak dostaniesz leki to do psychologa.

Ja mam zamiar dzisiaj umówić się na wizytę u psychiatry. Mam nadzieję, że nie walnie mi żadnych psychotropów

Ahahaha xD co ja tu gadałem xD w głębi duszy miałem nadzieję, że da mi jakieś mocne prochy co bym się naćpał i odleciał w krainę baśni xD yhhh. Ludzie się zmieniają.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies tu byl post o leku Liryca

 

gdzie on do jasnej ciasnej jest? ktos go usunal

to ponoc swietny lek na nerwice...powstal niedawno

 

ktos bral?

 

i gdzie ten temat

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:15 am ]

znalazlem

 

Czy Gastrolog moze przepisac psychotrop (lek uspokajajcy) czy ma takie uprawnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znacie państwo może jakieś skuteczne leki na uspokojenie? Skuteczne ale nie za mocne ( to mój debiut z lekami tego typu)

od pewnego czasu zauważam swoją dużą nerwowośc

nie mogę np siedziec w głośnych lokalach - po kilkunastu minutach zaczyna mną telepac z nerwów.

Dobrze by było gdyby leki te nie kolidowały za bardzo z alkoholem.

[edit]

wiek 19 lat

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znacie państwo może jakieś skuteczne leki na uspokojenie? Skuteczne ale nie za mocne ( to mój debiut z lekami tego typu)

od pewnego czasu zauważam swoją dużą nerwowośc

nie mogę np siedziec w głośnych lokalach - po kilkunastu minutach zaczyna mną telepac z nerwów.

Dobrze by było gdyby leki te nie kolidowały za bardzo z alkoholem.

[edit]

wiek 19 lat

 

Pozdrawiam

 

Hej, widze, ze tu spore grono ludzi opstro przewrazliwionych...

Nic dobrego nie znajdziesz bez recepty, no chyba, ze kupisz sobie cos przez internet, ja np. kupowalem sobie z chin alprazolam jak psychiatra mi dawal tylko 30mg na miecha.

Co do laczenia z alkoholem to w momencie kiedy bierzesz powiedzmy 1mg jakiegos benzo mozesz pic spokojnie.

Powinines isc do lekarza ktory przepisze Ci odpowiednie leki po konsultacji, co do nerwic to sie nie wypowiem bo nie doswiadczylem zadnej niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×