Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Po co tu w ogóle ten temat poruszasz?

 

bo sobie skojarzyłem te dwie sprzeczonści.osoby otyłe nie są w stanie schudnąć i sięgają po desperackie środki natomiast odwrotnie jest u anorektyków więc anoreksja była by dobrym sposobem na otyłość.wynika pewnie z tego że osoby otyłe wyszły z założenia że nie musza się podobać innym w związku z tym nie muszą się katować i maja w dupie swój wygląd.u osób otyłych jest myślenie typu "chłopcy nie muszą być ładni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, co ty w ogóle za przeproszeniem pie*dolisz?

Anoreksja nie jest żadnym rozwiązaniem problemu. Żadnego.

Anorektycy nie tyją, dlatego, że nie jedzą. Otyli też by chudli jakby nie jedli.

Niektórzy próbują schudnąć i im to nie wychodzi, inni robią to skutecznie, a trzeci popadają w skrajność.

Znam może trzy osoby, które są grube i nie chcą nic z tym zrobić. Reszta jest na diecie, ale im nie wychodzi.

Nie wiem skąd wziąłeś te głupoty, że jak ktoś jest gruby to mu to nie przeszkadza i nie chce schudnąć...

 

-- 14 sty 2013, 15:51 --

 

Kinky Kylie, to może daruj sobie dietę, ale chociaż ćwicz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., niedowidzę, to jest 58 kcal na porcję czy na te standardowe 100g/ml? Do chromu nigdy nic nie miałam... tak naprawdę to KAŻDY z pierwiastków zarówno w niedoborze jak i nadmiarze ma jakieś negatywne skutki, więc nie wiem czemu by się miało specjalnie chromu czepiać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo niewiele kcal jak na posiłek, a syci? Starczyłoby na obiad czy kolację?

 

A chromu się nie czepiam, bo do każdego składnika odżywczego można się przyczepić tak naprawdę :P Ale nie ma nic złego w tym, że tworzy się taką suplementację, bo widzę po ludziach i ich dietach, że często to jest zaniedbywane. Znam masę osób które albo jedzą tłuste schabowe i ziemniaki z sosem, ale też takich którzy są na diecie ale jedzą praktycznie tylko pieczywo chrupkie i odtłuszczone jogurty. Skrajne grupy, ale każdej z nich jakaś suplementacja by nie zaszkodziła, a raczej pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker, ano mało. Dopchałam się chlebem owsianym swojego wyrobu, który ma więcej błonnika niż czegokolwiek innego :D

Kusi mnie trochę, żeby przejść przez jakiś czas na dietę bardzo niskokaloryczną +/- 800 kcal. W takiej diecie to by mogło robić za posiłek. Ale musiałoby być trochę cieplej. Plus musiałyby być wakacje, żebym myśleć nie musiała :D

 

A co do tego chromu to ogólna suplementacja diety pewnie by też uzupełniła dietę o chrom, ale branie go samego mnie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, O no widzisz,dobrze wiedzieć.Chociaż,Ty to masz taką figurkę,że Ci chromu nie potrzeba:)

L.E., czytałam,ale jestem też ciekawa opinii ludzi których znam chodź trochę i którzy to brali ;) .Tak btw z tego co się orientuje to te suplementy witamin czyli magnezy do rozpuszczania w wodzie i tak dalej nie wchłaniają się w stu procentach,czyli ryzyko hiperwitaminozy raczej małe.Jeszcze bardziej niż chrom interesuje mnie coś co przyspiesza metabolizm i to skutecznie.Nie dośc że mało jem i to takie jałowe większości bo pokarmowy niedomaga,to w połączeniu z prochami od psychiatry i hormonami tyje jak cholera-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., widzisz o to mi lotto:D.A brałaś to może?czy tylko tak coś kiedyś słyszałaś?

*Wiola*, o pierunie,to nie fajnie.Też tak kiedyś miałam-zajadałam tak stres.Teraz tak nie potrafię bo bym wymiotowała przez najbliższe 3 dni,ale co z tego jak i tak nadrabiam tabletami-.-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×