Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, mam jeszcze domowy chlebek z otrębami (pół na pół otręby i mąka, a do tego dużo przypraw).

Kupiłam na allegro 4 kg otrębów owsianych, jak byłam na diecie Dukana.

Dukan poszedł, otręby zostały :D

Szkoda, że już się kończą :(

 

Prawie nie przekroczyłam dziś limitu kalorii :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ja mam przepis z jakiejś strony o Dukanie.

Daje trzy łyżki otrebow owsianych, jedno jajko, trochę mleka, proszku do pieczenia i soli. To jest na jeden nalesnik, ale on wychodzi gruby i sycący. Smaze go bez tłuszczu na patelni do nalesnikow (najlepsza patelnia ever ever za 10 zł z biedronki :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartowałem.ale jedno mnie dziwi że jedni usilnie prubują schudnąć i nie są w stanie i sięgają nawet po liposukcje,hodują w sobie wewnętrzne życie w postaci tasiemca nieuzbrojonego lub operacje zmniejszenia żołądka.natomiast anorektycy błyskawicznie lecą z wagi i w szpitalach personel posuwa się do dawania "nagród" dla pacjentów za każdy dodatkowy kilogram wagi i przywiązują pacjentów i karmią ich na siłę rurką do żołądka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ale anoreksja jest przecież wynikiem tego, że ktoś wcześniej chorobliwie chciał schudnąć. Jednak nie ma sensu tego porównywać. Ograniczenie kalorii i regularne ćwiczenia służą zdrowiu, w przeciwieństwie do wyniszczania organizmu nic nie jedzeniem i środkami przeczyszczającymi.

 

Kinky Kylie, a co się stało, że tak przybrałaś? Dużo więcej jadłaś czy przestałaś się w ogóle ruszać czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ale anoreksja jest przecież wynikiem tego, że ktoś wcześniej chorobliwie chciał schudnąć.

i to jest ciekawe że anorektycy zwykle mają urojenia że są za grubi i za ciężcy.natomiast u osób otyłych nie stwierdza się ani takich urojeń ani semej anoreksji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., już trochę czasu temu powiększyły mi się wiecznie będące ze mną lęki nocne, które zajadałam wielkimi porcjami żarcia. Potem to zajadanie weszło mi w krew jak rzecz zupełnie normalna. Ruszać się nigdy nie ruszałam.

 

-- 14 sty 2013, 16:38 --

 

i to jest ciekawe że anorektycy zwykle mają urojenia że są za grubi i za ciężcy.natomiast u osób otyłych nie stwierdza się ani takich urojeń ani semej anoreksji

Ten sam schemat co lęki, natręctwa... Psychika, wpływy środowiska i inne takie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, większość osób grubych wie, że jest gruba i tu nie może być mowy o żadnych urojeniach. A istota anoreksji nie polega na tym, że się nie je tylko, że ma się zaburzony obraz samego siebie. Po co tu w ogóle ten temat poruszasz?

 

Kinky Kylie, a pomaga Ci to jedzenie chociaż? :(

A jakbyś w nocy wsuwała wafle ryżowe albo marchewki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., szczerze? Nie wiem. Nie wiem czy pomaga, ale to zawsze była moja recepta na te problemy... I dlatego teraz mi tak ciężko...

Mogłabym jeść i to, jednak wieczorem dopiero się uaktywniam... Za dnia mało co przełknę, od jakiegoś czasu mam problemy w szkole...

Jaka ja porąbana jestem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×