Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Yyyyy, secretladykkk usunęła konto...

Nie za szybko?

Jej wola . Potem tylko z wątków robią się pourywane strzępy, dziury i pszczeli kiiit :? .

Nie rozumiem po co to usuwać konto ?/ Nie można normalnie odejść i tyle tylko. Wkurwia*ą mnie takie zagrywki.Potem jak czytasz to nie wiadomo o co komu chodziło.

 

-- 14 sty 2013, 00:20 --

 

Dam znać , jak sie sprawdzi Topiramat. Choć czuję ,że nie podbije Lamotryginy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Z tego co wiem posty pozostają, więc nie ma się czym martwić.

Nie wiem jaki byl powód, ale kiedy ja usunę konto zrobię to po to by uwolnic się od przymusu wchodzenia na forum. W tej chwili odczuwam wewnetrzną presję by tu wracać, choć jak się głębiej zastanowię nie specjalnie mam po co :? Każda godzina w sieci odbija się negatywnie na mojej kondycji psychofizycznej. Czuję to bardzo wyraźnie. Poświęcam też czas, który mógłbym spożytkować w lepszy dla siebie i dla innych sposób.

Także jeśli chodzi o mnie gorąco kibicuję takim osobom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, jest szczęśliwa, staram się o nią dbać jak najlepiej potrafię. :)

 

Forum jest doskonałym sposobem na poradzenie sobie z początkami choroby, człowiek nie czuje się sam, jest rozumiany - a to najważniejsze wartości. Z czasem jednak, szczególnie w przypadku osób bardziej podatnych na sugestie, może powodować efekt przeciwny do oczekiwanego. Zbytnie analizowanie siebie, przyglądanie się własnym stanom nie służy wychodzeniu z tego wszystkiego. Życzę secretladykkk by nigdy tu nie musiała wracać, choć bardzo Was wszystkich polubiła i pewnie chciałaby przegadać z niektórymi całe noce, ale póki co ma je mocno zajęte :D , za co z całego serca dziękuję siłom wyższym (mimo faktu, iż w nie nie wierzę ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oxygen_80, już wszystko wiem, dostałam pw :D .

chciałaby przegadać z niektórymi całe noce, ale póki co ma je mocno zajęte :D , za co z całego serca dziękuję siłom wyższym

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wpisy w sumie mogłyby zostać. Być może nie pozwala na to tutejsze oprogramowanie, nie wiem, nie wchodziłem (omeeena, proszę nie doszukiwać się w tym słowie podtekstów ;) ) w szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, a brałeś Depakine kiedyś? Zastanawiam się jak byś ją ocenił w porównaniu do lamotryginy, lepsza czy gorsza, prawda.

Depas,

swego czasu dużo brałem Dekapine. Gorsza od Lamotryginy o lata świetlne i to pod KAŻDYM względem. Nawet do pięt w najwyższych podskokach jej ( Lamo) nie dosięga.

 

-- 14 sty 2013, 14:01 --

 

Kalebx3, Z tego co wiem posty pozostają, więc nie ma się czym martwić.

Beladin jesteś tego pewny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depas ,doprecyzować?- przewaga Lamo

-

Taka sama jak pomiędzy starymi Trójpierścieniowcami , a nowoczesnymi SSRI.

Poza tym , Dekapine mocno rozpierda*a wątrobę ( czyni to niezwykle skutecznie, a brane latami to juz w ogóle) ,a Lamo to bardzo bezpieczny lek ( tak uważam ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 właśnie nieco się obawiam szkodliwości Depakine na wątrobę przy dłuższym stosowaniu. Poza tym wygląda na to że nie bardzo działa, co jak co ale stabilny to ja za bardzo nie jestem. Gdyby tylko lamo była refundowana na zaburzenia psychiczne jak Depakine...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jak pomiędzy starymi Trójpierścieniowcami , a nowoczesnymi SSRI.

A u mnie doxepina (czyli TLPD chyba?) nie wywoływała żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, a SSRI... koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Kalebx3, konkretnie jak działa lamotrygina czego nie dawała ci depakina? pod jakim względem czułeś się gorzej. chodziło Ci tylko o mniejsze skutki na lamo, czy o jej lepsze działanie lecznicze? podobno depakina to jeden z najsilniejszych i najskuteczniej działających leków przeciwpadaczkowych.

 

depas, pod jakim względem nie jesteś stabilny? masz zmienne nastroje? gorsze momenty? może to wskutek zmiany dawki buspiornu?

 

-- 14 sty 2013, 19:38 --

 

. W tej chwili odczuwam wewnetrzną presję by tu wracać, choć jak się głębiej zastanowię nie specjalnie mam po co :? Każda godzina w sieci odbija się negatywnie na mojej kondycji psychofizycznej. Czuję to bardzo wyraźnie. :D

 

Serio? Ja myślałem, że im dłużej człowiek na forum funkcjonuje tym bardziej się dystansuje i traktuje to w formie rozrywki, ewentualnie pomocy komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, podniesienie dawki buspironu faktycznie daje mi się mocno we znaki, początkowo też myślałem że tylko o to chodzi, jednak żona uzmysłowiła mi że moje częste zmiany nastroju to dla niej nic nowego i jest już nimi zmęczona. Może rzeczywiście Depakine na mnie nie działa, a nie że jest po prostu mało spektakularna. Może jest ch.jowa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×