Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

siysiunia, fart. Tez tak bym chcial. W dzisiejszych czasach ciezko znalezc w miare spokojna i ladna dziewczyne. Wiekszosc w moim otoczeniu imprezuje i raczej nie zadaje sie z typami, ktorzy maja problemu typu nerwica, tak jak ja.

 

-- 14 sty 2013, 00:33 --

 

Mushroom, aaahaa XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, wiesz, to, że teraz jestem spokojna, nie oznacza, że kiedyś byłam ;)

Lubiłam sobie kiedyś zaszaleć - dyskoteki, alkohol, narkotyki...

Ale czas leci, a ludzie się zmieniają...

W końcu nazbierało się też sporo problemów i wylądowałam z depresją u lekarza...

A nerwicę ma co drugi, tyle, że nie stwierdzoną przez lekarza - takie moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie no, ladnie nasz grzybek pozowal. Nie mam nic do zarzucenia :D

siysiunia, moze i masz racje, ze sie zmieniaja, ale na razie ciezko mi trafic na taka spokojna dziewczyne. W ogole nie mam przebicia ze swoimi problemami. W moim otoczeniu kroluja imprezowicze, co komplikuje wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, psycholog. Teraz ide do psychiatry-seksuologa, gdyz moja nerwica kreci sie wokol tematow orientacji seksualnej. A tak to sam sobie radze, bo na nikogo za bardzo nie moge liczyc (rodzicow nie biorac pod uwage)

Mushroom, troche ciezko to zrobic, gdy ma sie problemy ze soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, jestem heteroseksualny. Podniecam sie tylko na kobiety. Zaden facet na mnie nie dziala, a mimo to wredna nerwica probuje mi wkrecic co innego. Skad wiem, ze na pewno jestem hetero? A no bylo takich kilka maloznaczacych epizodow z laskami podczas nerwicy, ktore doprowadzily mnie do podniecenia, natomiast widok meskiego przyrodzenia, np. na basenie wcale mnie nie rusza. Rozumiesz? To tak jakby z kims sie klocic. Wiesz, ze masz racje, ale ten ktos i tak probuje Ci wpierac co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, rozumiem...

A mnie w sumie laski pociągają fizycznie prawie tak samo jak faceci, tyle, że nie wyobrażam sobie życia z nimi.

Chodzi mi o wspólne zamieszkanie, małżeństwo, rodzinę...

Ale kilka epizodów było, choć wydaje mi się, że chciałam tylko spróbować JAK TO JEST...

Trzymam kciuki za pomoc psychiatry ;)

 

-- 14 sty 2013, 00:15 --

 

Saiga, jakby się przepalił, nie pisałbyś tu z nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, oby mi pomogla Pani do ktorej mam zamiar sie wybrac. Na razie samemu przewalczylem szmat czasu i musze powiedziec, ze jest niezle. Samemu mi sie udalo zwalczyc szczyt chorobska. Teraz jest o wiele lzej, ale chce, zeby to zniknelo w koncu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, No mi lekarz powiedział, że podstawą jest, by samemu chcieć się wyleczyć i starać się z tym walczyć.

Ja walczę :) Mam przepisane tabletki - doraźnie (ATARAX - uspokajające) i pierwsza paczka baaaaaaaaaaaardzo szybko została zjedzona.

A z drugiej zostało mi 5 tabletek i są od jakichś 2m-cy w ogóle nie ruszane...

Więc są postępy :D Nauczyłam się walczyć ze swoimi problemami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, Dla mnie fakt,że spędzam dosłownie całe dnie przy kompie,nic nie robię z swoim życiem i jestem odizolowany,nieogarnięty - to wystarczy bym uznał że mam "sfajczony mózg" :mrgreen:
nie wiem, ale wydaje mi się że po prostu pozwoliłeś sobie wmówić tak... kto ma Ci prawo mówić jak masz żyć?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, coz, na razie jade bez lekow i efekty sa niezle. Z lekami moze bedzie jeszcze lepiej, zobaczymy.

Aha, sam tez spedzam multum czasu przed kompem, telefonem. Chyba, ze mam trening, biegam, jestem na basenie lub w szkole. Niestety jak mam czas wolny to nic innego nie robie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×