Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z rodzicami.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w tym roku skończę 18 lat, wszyscy mówią, że to dziwny problem ja też tak uważam, ale nie wiem co mam ze sobą zrobić. Miałam chłopaka i myślałam, że go kocham więc przyprowadziłam go do domu rodzice są nim zachwyceni ciągle mi o nim mówią, że On jest takai dobry, że ja też taka powinnam być. Nie wiem dlaczego, ale ja go nie kocham mogę nawet powiedzieć, że go nienawidzę wkurza mnie jak On mówi jak na mnie patrzy jak mnie dotyka zastanawiam się dlaczego to tak, chciałam z nim skonczyć, ale rodzice wszystko mi zabrali laptopa, telefon, pieniądze, nie mogłam z domu wychodzić, nie odzywali się do mnie, siedziałam sama w pokoju i dostawałam już bzika. Więc postanowiłam, że do niego wrócę i to był mój największy błąd, miało być dobrze, myślałam, że rodzice przestaną się wtrącać, a jest jeszcze gorzej, mama mówi, że jest coś ze mną nie tak, bo powinnam być szczęśliwa jak On przyjeżdża, ale nie jestem nienawidzę się z nim spotykać :/. A jak się mnie pyta dlaczego go nie kocham to nie wiem co jej odpowiadać, bo nie wiem dlaczego. Mam już dośc takiego życia nie moge sama o sobie decydować tylko musze się mamy słuchac, a najgorszę dla mnie jest to, że mam przyjaciela chłopaka znam się z nim od urodzenia my mieszkamy na wsi, a On ubiera się bardziej po "Warszawsku", a moja mama twierdzi, że jest On pedałem ponieważ tak mówią ludzie i, że nie ma dziewczyny to też o tym świadczy i ciągle mi mówi, że jestem tak jak On, że pewnie wolę dziewczyny. Ona mówi, że jak będę mieć chłopaka to będę szczęśliwa, ale dlaczego ja nie mam prawa wybrać go sobie, a tak naprawdę to nie chce miec chłopaka, chce się zakochać tak prawdziwie, a nie taka udawana miłość. Ciągle siedzę w domu, bo nie mogę nigdzie wychodzić tylko z tym jednym chłopakiem, którego lubią, nienawidzę swojego życia. Proszę powiedzcie mi co mam robić, bo ja niedługo tu zwariuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×