Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

One chyba w ogóle nie mają instynktu , serio :) kurcze, znowu nic dzisiaj nie chce mi się, siedze pod kołdrą, mąż gotuje , choinke zbieram od tygodnia nie mogę się pozbierać, włosy z odrostami, motywacji żadnej, same problemy tylko i kompletnie niepewne jutro aż mnie boli żyłądek dzisiaj a na piersiach siedzi mi jakieś 150 kg. Muszę się jakoś zmiusić do czegoś a nie wiem jak, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nam psiarnia zrobiła :D

Hmm wczoraj odbyłem dialog z kotem

-Miau

-Przymknij sie

-Miau

-Morda

-Miau

-Cicho

-Miau

 

Czas zapisać sie na oddział otwarty : D?

 

Jak odpowiadałeś miau to jak najbardziej :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown, dzięki :) Aktualnie już go nie prowadzę, od czasu kiedy mój adres mailowy na Onecie wygasł -_- Jeszcze dwa miesiące temu też byłam panią domu, więc całkiem cię rozumiem. Też w kółko miałam wyrzuty sumienia, że gary się piętrzą, że tyle do zrobienia, a ja w kółko albo depresja, albo atak paniki, albo brak motywacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kot krzyczy na mnie:) Nie raz próbowałam go wyprosić z pokoju, po tym jak się nieładnie zachowywał, to w odpowiedzi otrzymywałam tak sympatyczne, zachrypnięte kocie miał z przymrużonymi oczami, że serce, którego czasem mi brak miękło:)

 

Hej wam pod wieczór, jak ten czas zapieprza, a ja w polu z robotą. Też ciężko mi się za cokolwiek zabrać, no chyba, że to coś jest w lodówce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×