Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, Nie pytałem typa dokładnie, ale chyba nie.

Ogólnie gość jest wporzo,sam temat też pewnie nie aż tak trudny,ale tak bywa, z 0 wiedzą..

z gówna bata nie ukręcisz jak mawiają

Na koniec roku są, ale egzaminy półroczne zdaje po raz 1 w tej szkole.

nie cierpię tej zasranej matematyki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, to rozumiem że egzamin zdany :great::brawo:

U mnie w łóżeczku z grypą,niestety.Szkoda bo dziś miałam wyjątkową ochotę jechać do pracy a tu kicha,nie dałabym rady nawet do przystanku dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak i to cały gar, na dziś i jutro :mrgreen: nie trzeba robić obiadu :mrgreen:

 

-- 11 sty 2013, 21:18 --

 

Saiga, a teraz pamietam, też masz takie zadania w stylu ileś tam razy rzucono kostką do gry albo z losowaniem jakiś kul? też tego nie rozkminialam :roll: ale tam jest chyba kilka wzorów i się podkłada, może wykujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, a widzisz a tak się byłaś :D Byłam pewna,że zdasz,następny też pewnie będzie na 5.

 

Leżę pod kołdrą cały dzień.Muszę szybko dojść do siebie bo mam mam dużo do załatwiania w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, :yeah::yeah::yeah:

 

Saiga, o k****... a myślałam, że może cos pomogę... ale ja to raczej logiczne... a statystyka i prawdopodobieństwo... dla mnie to czarna magia :) Poległam na tym na maturze :roll: Dla mnie to nie do zrozumienia i... głupie ;)

 

Snejana, :great: my mieliśmy na wczoraj i na dzisiaj :mrgreen: z sosem pomidorowym...mniam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×