Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, możliwe, ja mam tak że jak już coś zaczynam na poważnie to zamordyzm 100% :mrgreen: jednak cóż..coś takiego jest dosyć trudne :mrgreen:

 

Kukri w skórzanej pochwie krzywdy nie zrobi :mrgreen: ! Nawet taka ciamajda jak ja po 2 latach używania noży tylko raz sobie rozcięła kciuk...(zachciało mi się pistacje otwierać nożem,poślizg i "uśmiech" na paluchu : D)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga,

,podobno mentalność tamtych ludzi jest jak tamtejsza pogoda

to mam cos z nimi wspólnego x) wiem, że jest nagonka, nawet się nie dziwie, po tym jak niektorzy się tam zachowują... sama znam Polaka, ktory wylądował tam w więzieniu (nie ma to jak znajomosci, ktorymi mozna się chwalić :angel: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Saiga, prawda o Polakach tutaj jest straszna, mozna sie tylko wstydzic, dlatego mam tylko dwie znajome Polki i to wszystko. Jak tylko sie odwrocisz wbija ci noz w plecy, pija, kur.wa uzywane jest jako przecinek i tylko to slychac na ulicach, nie chca sie uczyc jezyka w ogole, widzialam nawet pary ktore pozyczaly sobie dzieci zeby sie jak najmniej narobic a jak najwiecej benefitow wziasc. pijanstwo na kazdym kroku. Szczerze mowiac po kilku doswiadczeniach trzymam sie od nich z daleka. To jakiej 80 procent polskiego spoleczeństwa na wyspach, na te lepsze 20 ciezko trafic bo tez sie trzymaja z daleka od Polakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown, a wg mnie to jest wyolbrzymianie. Nie trzeba byc Polakiem, zeby byc chamem. W kazdym narodzie sa tacy ludzie, a to o czym piszesz to stereotypy. Np. w takim RPA Polacy uchodza za inteligentnych ludzi, wiec ordynarne zachowanie naszych rodakow to nie do konca taka prawda :)

 

No i poza tym witam wszystkich po 3 wizycie u psychologa :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,

Nie trzeba byc Polakiem, zeby byc chamem. W kazdym narodzie sa tacy ludzie, a to o czym piszesz to stereotypy

To prawda, ale to nie zmiania faktu, że duża część naszych na wyspach się nie popisuje ;) może i nie ma w tym nic dziwnego, czesto to młodzi ludzie, wyrwali się z domu, są praktycznie rzecz biorąc sami, to zaczynają "korzystać" z życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×