Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

masturbuja sie nie tylko ludzie

miałem okazję się o tym przekonać ... jak byłem w zoo widziałem masturbującego się goryla , musiał akurat wybrać taki moment gdy jadłem hot doga :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seksuolodzy twierdza ze masturbacja to zdrowy sposob na rozladowanie "napiecia". Poza tym masturbuja sie nie tylko ludzie bez partnera ale takze z partnerami. Nie badzmy hipokrytami.

a czy ktoś tu to krytykuje? :D

 

-- 09 sty 2013, 20:56 --

 

Tomcio Nerwica,

siostra się ze mnie nie wyśmiewa , bo jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie

wie czy nie wie, i tak się będzie wyśmiewać :bezradny::D

miałem okazję się o tym przekonać ... jak byłem w zoo widziałem masturbującego się goryla , musiał akurat wybrać taki moment gdy jadłem hot doga

traumatyczne przeżycie w zoo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też się wyśmiewam z siostry :D chyba , że siostra otworzy sok przy telewizorze i zachlapie mi ekran :evil:

zaś czasem za przysłowiowy "kpiący uśmieszek" mam ochotę rozszarpać na strzępy

jeśli tak , to bym musiał rozszarpać siostrę ... ale to by się skończyło jak w tym żarcie o tygrysie i teściowej " sam napadł , niech się sam broni " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no właśnie zapomnałam dodać, że przecież brat też się ze mnie wyśmiewa :P a z tym sokiem to się już nie powtórzy, obiecuję :roll:w tym tygodniu

nie znam tego żartu, brat opowiedz :D zreszta już to przerabialismy, brat mnie nie rozszarpie/zabije/wyrzuci/zamknie/niepotrzebne skreślić bo umarłby z głodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no to siostra uważa na telewizor :nono: przez pół roku jadłem kocią karmę i piłem wodę z kałuży żeby uzbierać na te 42 cale :P przecież to normalne , że rodzeństwo się z siebie wyśmiewa i tylko szuka do tego okazji :P

brat opowiedz

Co byś zrobił, gdyby tygrys napadł na twoją teściową? Nic, napadał , to niech się sam broni

niepotrzebne skreślić bo umarłby z głodu

co prawda , to prawda dlatego siostrę oszczędzę dopóki nie dorobię się majątku i nie znajdę gospodyni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

to normalne , że rodzeństwo się z siebie wyśmiewa i tylko szuka do tego okazji

no, to dobrze, że normlane bo ja to lubie :D chociaż w jednej kwesti lubie coś normalnego :D

Co byś zrobił, gdyby tygrys napadł na twoją teściową? Nic, napadał , to niech się sam broni

ale ja taka nie jestem, phi :roll:

siostrę oszczędzę dopóki nie dorobię się majątku i nie znajdę gospodyni

to chyba se muszę nowego domu szukać, albo znowu będę bezdomna :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×