Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych brain zaps odsyłam do wenlafaksyny :) Już pominięciu jednej dawki było bardzo niemiło, a kiedyś zawaliłem sprawę i nie brałem ponad tydzień - to był prawdziwy horror, mogę go tylko porównać do uzależnienia od benzo, nie życzę nikomu. Już nie brain ale body zaps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucie rażenia prądem przez całe ciało, czasem tylko całe kończyny. Raz jest to uczucie tylko "wewnętrzne", kiedy indziej dana kończyna samowolnie wykonuje swego rodzaju szarpnięcia. Dodaj do tego odczucie jakby ciało topiło się, rozpływało, wydawało się obce. Po prostu zajebioza... Nauczyłem się na ostro że wenlę trzeba brać regularnie, a już tydzień nie brania to zaiste debilny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak niektorzy lekarze twierdza ze to bezpieczne leki/nie uzalezniaja. Kurna po nich to zjazd jest taki jak po jakis nielegalnych dragach. W sumie leki to takie legalne dragi wiec co ja plece. :). Czytalem opinie cpunkow co porownywali ssri do amfetaminy/zejscia z morfiny/heroiny i niektorzy twierdza ze odczucia podobne. Z tym ze po ssri mieli wyciete z pamieci wiecej wydarzen..hah! Ale czyms trzeba leczyc. 8)

 

depas jeszcze nie brales paroksetyny:d. Zrob sobie tak przerwe jak bedziesz bral z 2-3 miesiace. Zjazd mysle bedzie gorszy niz po wenlie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, dzięki za pomysł, ale chyba zpasuję. Doświadczenie z wenlą nauczyło mnie "szacunku" (może strach to lepsze słowo) do leków i systematyczności. Zgadzam się w 100%, wszyscy było nie było łykamy lagalne dragi, może i bezpieczniejsze i mniej szkodliwe, niemniej uzależniają aż miło popatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depas Jak dojdzie lęk, to będę wcinać benzo, ale co zrobić z tymi durnymi prądami? Wiem, wiem, przeczekać :( .

Miałam kiedyś kurtkę z takiego wrednie sztucznego materiału. Jak ją zdejmowałam, iskry wręcz sypały się na wszystkie strony, trzeszczało i włosy stawały mi dęba. Coś podobnego mam teraz w głowie.

 

beladin Przetestuję na mężu :mrgreen: . Myślisz, że się ucieszy ? :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, te objawy odstawienne które opisuję wystąpiły kiedy skończył mi się lek i nie brałem niczego przez ponad tydzień. Kiedy już z lekarzem później przeszedłem płynnie z wenli od razu na fluo, doświadczałem jedynie tych brain zapsów i mrowienia w kończynach przez jakieś dwa tygodnie, potem wszystko ustąpiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin Buhahaha... :D:D:D

Teraz mnie pozbieraj z podłogi :mrgreen:.

 

depas Jak przeszłam z dnia na dzień z serty na paro , też nic takiego nie miałam. Ale sama jestem sobie winna, trzeba było zmniejszać paro stopniowo, więc przestaję marudzić. Może przeżyję. A jak nie, to nie.

 

-- 09 sty 2013, 18:09 --

 

niecierpliwy Ja też nie jadłam na paro, ale większość ludzi ma chyba odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50 Po 1,5 miesiąca. A odstawianie właśnie trwa :evil: .

 

-- 09 sty 2013, 18:41 --

 

Ale ja jeszcze brałam wcześniej sertralinę przez pół roku, więc tak mi się wydaje, że przy odstawianiu to się jakoś sumuje :( . Jako ogólnie SSRI. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak niektorzy lekarze twierdza ze to bezpieczne leki/nie uzalezniaja. Kurna po nich to zjazd jest taki jak po jakis nielegalnych dragach. W sumie leki to takie legalne dragi wiec co ja plece. :). Czytalem opinie cpunkow co porownywali ssri do amfetaminy/zejscia z morfiny/heroiny i niektorzy twierdza ze odczucia podobne. Z tym ze po ssri mieli wyciete z pamieci wiecej wydarzen..hah! Ale czyms trzeba leczyc. 8)

 

lubudubu jak dobrze Cię czytać w świetnej formie. 8) legalne dragi, uzależnienie, zjazd. hmmm a jak na tym forum dla ćpunów porównywali odstawienie benzo i SSRI? Też SSRI gorsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×