Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nooooooom, mało lubie polskich pioseneeek, i w sumie to zauważam że polski zaczyna mnie śmieszyć, to znaczy coraz więcej słów zaczynam zabawnym tonem podkreślać :D np. kołdra! pieżyna..... ! moja nauczycielka geografiii z licbazy się uczyła tegoż, i coś tam napomknęła, że niby dosyć praktyczny to język hihii, ale jakoś jej nie wierzę :D

 

Snejana, hmm dosyć często gdy nie będziesz znała jakiegoś słówka po portugalsku to możesz używać hiszpańskiego tylko z inną wymową :P tak w większości przypadków jest. ja się uczyłem tego pod konkretnym kątem raczej specjalistycznym, w sumie to prawnym więc niedużo wiem.. Aaa moim ulubionym portugalczykiem jest Jose Mourinho!

 

-- 06 sty 2013, 20:00 --

 

Saiga, hahaha co Tyyyy tu dałeś! :D

 

-- 06 sty 2013, 20:03 --

 

Snejana, mój znajomy, taki anarchistycny punkowiec(masło maslane:D) z liceum kiedyś przy mapie europy wskazując na Lwów stwierdził, że tam możemy się wybrać studiować! i gdy zapytalem coo takiego ma na uwadze.. odparł ze komunizm!

 

-- 06 sty 2013, 20:07 --

 

Saiga,

ja pamiętam w sumie gramofon, płyty winylowe a takie hity przesłyszałem zdaje się :P a niedawno w pewnym niszowym radio poleciała taka fajna pieśń

 

(uwaga wydaje mi się, że nieco smutne :smile: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim Kryśka Ronaldo

Raczej jego klata i pieniądze :lol:

to był żart, przecież ja lece na Ozila :P a z portugalczyków wole Pepe, on jest taki.... delikatny :mrgreen:

 

-- 06 sty 2013, 21:18 --

 

unlikemenow,

luuuubisz?

 

jakie to ma znaczenie, skoro my kobiety nie znamy się na piłce nożnej :pirate:

 

-- 06 sty 2013, 21:20 --

 

oglądałam ten mecz, gość zasuwa jak mały samochodzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, a chooj mi kasa skoro i tak go nigdy nie poznam? po prostu jestem fanką oryginalnej urody, nie rób ze mnie material girl :P

unlikemenow, nie znoszę streamow, bo raz sciaglam przez nie strasznego wirusa i stracilam wszystkie pliki w komputerze :-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×