Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tak wkurwiony , że zaraz mnie rozniesie chyba ... ciągle coś jest kur*a nie tak i jeszcze te porady typu " musisz wziąć się w garść " kur*a jakbym nie wiedział :roll: gdyby jeszcze powiedział mi , to ktoś kto robi coś ze swoim życiem , a nie ludzie którzy uważają , że wszyscy wokół nich powinni się zmienić , tylko nie oni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja mama, której się nie podoba zielony cień jakim się umalowałam i chodzi i mi gada, że za mocno, żebym zmyła, że jej się nie podoba, że są niepisane zasady i na dzień to tak się nie wolno malować tylko na wieczorowo i w ogóle jak to jej się nie podoba i żebym zmyła i malowała się delikatnie :?:? zaznaczam, że wcale nie mam mocnego makijażu!! mi się tak podoba, mam po prostu podkreślone oczy nie lubię mocnego makijażu, a ona mi wmawia że to mocny i tak nie mogę. I kosmetyków też mam sobie nie kupować bo ona mi zamówi :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wkur*wiony swoją biernością na terapii ,że mnie zaraz chuj strzeli , nie wiem o co chodzi bo tutaj jest odwrotnie , kurwaaaaaaaaaa :twisted: w ogóle mam wrażenie ,że wszyscy są tam podstawieni , a jak o tym powiem to chyba mnie odwiozą do czubów. :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja bezsensowna i chor natrętna myśl ''co jeżeli ten świat jest nie prawdziwy'' nienawidzę jej!

Wkurza mnie uczucie, które przy tym towarzyszy !

Wkurza mnie cała ta nerwica!

Wkurza mnie już derealizacja!

Wkurza mnie to poczucie obcości świata!

Wkurza mnie to, że jakby nie wiem gdzie jestem!

Wkurza mnie wszystko co powiązane z dd i nerwicą!

Uhhghh..! Ta powiedzmy, że mi jakoś lżej ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mój facet, który mi zawsze obiecuje, że jak będę chora to się będzie mną zajmował i robił mi herbatki, a teraz jak leżę rozłożona grypą to tylko pyta, kiedy przestanę zdychać, żeby nie musiał wcześniej wstawać, żeby przed pracą z psem wyjść :evil::evil::evil:

I mnie tylko w wyrzuty sumienia wpędza :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×