Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D

Dawno mnie tu nie było...ech....i jak tu nie zwariowac w tym pędzącym świecie,gdy człowiek nie ma ani chwili czasu dla siebie :?:;)

Karina,może się znamy? :lol: Ten sam rocznik...

Pozdrawiam wszystkich cieplutko oczywiście i życzę dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Kasia i mieszkam w bydgoszczy w fordonie. Od dłuższego czasu mówią mi niektórzy, że mam się udać do psychologa.Mam problemy już og 6 lat, robie sobie krzywde i dzisiaj zdałam sobie sprawde ,że jestem chora na agorafobie, fobie społeczną i erytrofobie :( Czy ktośby mógł mi pomóc i podać mi może jakiś adres psychologa, nieumiem sama sobie pomóc :( Pozdrwiam wszystkich, którzy tu piszą. Dla Was ten obrazek, niech ukoi wasz smutek....

A_Present_by_borammy.jpg.7702972022b36b504c5606d19611c7e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc pati :D

Ja tez uwielbiam to miasto ... nawet czasmi sie zastanawiam za co!!! :D

Masz depreche z powodu samotnosci??? jest tylu ludzi do okola ,

ktorzy napewno chetnie z Toba porozmawiaja.

Moze to jest samotnosc innego rodzaju...?

pozdrawiam

 

zawsze chetnie porozmawiam jesli chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze nawet mi ktos odpisal ...

porozmawia ... hmmm ... tylko widzisz ja nie chce kolejnych wirtualnych przyjaciol ... to powoli przestaje mi wystarczac ... chce ciepla ... szacunku ... zainteresowania ... dotyku ... czy tak duzo wymagam ??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos miał miejsc gdzie mozna bys sie drzec do mikrfonou i to nagrywać! bysmy mogli sobie taka terapie zrobić! taka całekiem niezły hiphop mogłby z tego powstać:D jest ktos chetny?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:53 pm ]

rina19masz gg?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:23 pm ]

dostałas moje gg rina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem spoza Bydgoszczy ale lecze się właśnie tu. Od roku chodze na Kościuszki,tam jest terapia grupow, która nie dała mi nic ale już terapia indywidualna wiele:) Leczenie jest tam prywatne ale polecam, ceny ok 50-70 zł za wizyte, psychiatrzy bardzo dobrzy i mili przede wszystkim.poza tym bardzo mila atmosfera, cierpliwi ludzie, interesujący się pacjentami.polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;) Ja jestem z Grudziądzw sumie jaies 70 km od Bydgoszczy, ale studiuje tam i tam wlasciwie wiekszosc czasu spedzam w ciagu roku;) jestf fjaniel:)

"choruje" na nerwice natrectw i wlasnie od niedawna zaczelam chodzic na terapie grupowa na Sułkowskiego, do p. Moniki Lutostańskiej, apodobno dobrym psychiatra jest dr Rogiewicz. Opreocz tego chodze na indywidualna od czasu do czasu do Grudziądza. Jest tak srednio...ale ogolnie jestem dobrej mysli;)

kurcze, w cuiagu roku moglibysmy zrobic jakies sotkanie w Byd;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×