Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

pannaAlicja, Świetne to było :mrgreen:

 

Bianka78, Mam świadomość ,że nie każdy mnie odbiera pozytywnie ,dlatego między innymi zależy mi na tym aby ktoś wychwycił moje błędy i negatywne postrzeganie pewnych rzeczy , będę miał możliwość pracy nad sobą , zależy mi na tym aby zmienić swoje myślenie dlatego tutaj jestem.

Czy ktoś jeszcze ma do mnie jakąś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego między innymi zależy mi na tym aby ktoś wychwycił moje błędy i negatywne postrzeganie pewnych rzeczy , będę miał możliwość pracy nad sobą , zależy mi na tym aby zmienić swoje myślenie dlatego tutaj jestem.

Chyba zartujesz? Od ostatniego mojego zwrocenia uwagi na Twoje zachowanie pare miesiecy temu zaczales mnie przesladowac na forum az musialam na jakis czas wrzucic Cie do ignorowanych :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Prześladować ? Teraz to mnie rozbawiłaś kolejna Twoja intryga.

Mam silną osobowość dlatego mnie atakujesz , i ponownie to robisz ale jak zawsze mam szacunek do płci przeciwnej i pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, ja to Cie glownie ignoruje :D Gdybys mial silna osobowosc to potrafilbys przyjac konstruktywna krytyke na klate zamiast atakowac przy byle okazji. Przypomnij sobie za co dostales bana na tydzien :roll:

Dlatego zenujace sa dla mnie takie wpisy jak ten

dlatego między innymi zależy mi na tym aby ktoś wychwycił moje błędy i negatywne postrzeganie pewnych rzeczy , będę miał możliwość pracy nad sobą , zależy mi na tym aby zmienić swoje myślenie dlatego tutaj jestem.

kogo chcesz oszukac?

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Słuchaj mnie teraz bana dostałem na jeden dzień , pozostałe kilka dni poświęciłem czas na obowiązki.

Konstruktywną krytykę przyjmę jeśli fundament będzie oparty na prawdzie a nie budowany na intrydze i wypocinach , popełniam błędy i Twoim zadaniem jest mi uświadomienie poprzez rozmowę wtedy to uznam za coś konstruktywnego , dlatego jeśli będziesz bardziej zdecydowana to zapraszam Ciebie i Mashruma nawet do mojego domu na szczerą rozmowę , może znajdą się dla was kapcie i poczęstunek z formie ciasta i kawy I przyjmij to na klate :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sylwka moim "nowym miejscu" i mam nadzieję, że cały ten rok będzie taki jak ta impreza. Siłą rzeczy ten rok będzie inny niż poprzednie, mam szczerą nadzieję, że na plus.

Kilka pierwszych dni roku przeżywam bardzo pozytywnie - postaram się, żeby dalej było podobnie :)

 

Może spotkalibyśmy się w nast tyg? Oprócz tego, może jakaś kiedyś domówka pożegnalna? :) haha

 

 

Można coś zorganizować, czwartek, piątek? Co do godziny to po 16 najlepiej :P i gdzie, teina? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze to nie będzie ostatnie spotkanie i w lutym też jakieś będzie! Mam ostatnio problemy z ogarnięciem się, a całą moc próbuję przełożyć na naukę, bo zaczęło się robić ciężko. I jeszcze wszyscy patrzą na mnie jak na "tą mądrą", a ja teraz ledwo co sobie radzę i niełatwo przysiąść mi do nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×