Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

top23 napisał:

Będzie dumna z tego, że jej facet jest takim nieudacznikiem, że żadna inna kobieta nawet nie chciała na niego spojrzeć i wcześniej nie był w żadnym związku? Jakoś mi się nie wydaje.

 

Jeżeli będzie mądra-będzie to dla niej zaletą a nie żadnym nieudacznictwem.Doceni, że będziesz TYLKO jej.

 

kolego to idz do agencji i sobie bzyknij, bedziesz wtedy szczesliwy i przestaniesz jeczec Laughing

 

Na pewno szczęśliwszy przez taką "miłość" nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co top23 kompletny z ciebie gowniarz i to widac wiec tak jak playboy napisal idz i bzykinj se w burdelu , bo zadne rozwiaznie ci nie pasuje , no niestety ale jak chcesz sie przechwalac przed dziew ze zaliczaless juz duzo babek to watpie zeby NORMALNA dziew chciala z toba byc chyba ze sie niestety zakocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a szczegolnie Ciebie Bakusie.

 

Mam podobna sytuacje zyciowa, oto ona:

 

1. Mam stwierdzona przez psychologa nerwice natrectw od jakichs 5 lat.

2. Rodzice sie rozwiedli, moj ojciec to byly wojskowy, psychopata, tchorz, zlodziej i damski bokser.

3. Moi koledzy tez ciagle pija i jak rozmawiaja ze soba, to gadaja o samych pierdolach, o niczym ciekawym. W ogole nie mam kumpli z ktorymi byloby sie na dobre i zle, czasami tylko chodze na piwo albo od niedawna na bilard.

4. Rzadko chodze na imprezy. Po pierwsze nie jestem zbyt czesto zapraszany bo nie jestem towarzyski za bardzo. Jak jestem na jakiejs imprezie to nie potrafie poderwac dziewczyny. Nigdy zadnej tez nie mialem ani sie nie calowalem.

5. Cale te wakacje prawie przesiedzialem przed komputerem. No, wychodzilem tez grac w noge czy jezdzic na rowerze, ale wiekszosc czasu to dom i pecet i nauka fizyki, ktora bardzo lubie, ale jestem leniwy.

6. Mam bardzo duze poczucie humoru jak jestem wsrod ludzi z rodziny (ojciec sie do niej nie zalicza), a poza rodzina jestem kims zamyslonym, ciagle spiacym i niewiele mowiacym.

7. Tez mi mowia ze jestem bardzo wrazliwy, no i taki jestem. Ja z kolei jestem bardzo podobny do Matta Daemona (nos mam tylko troche inny), najbardziej na tej fotce: http://www.imdb.com/gallery/granitz/3420/MattDamon_Grani_5632076_400.jpg.html

8. Tez teraz ide do 3ciej klasy liceum.

 

Poza tym, co do dziewczyn, to wydaje mi sie ze dziewczyny w naszym wieku same nie wiedza czego chca. Jak widze ze leca na glupich intelektualnie i niemyslacych, a smiesznych, to mi serce peka. Szczegolnie odnosi sie to pewnej dziewczyny z mojej klasy, ktora jest bardzo ladna, najlepiej sie uczy w klasie, jest bardzo oczytana i wrazliwa. Lubi tez jednak imprezy w stylu "pijemy, gadamy pierdoly, a potem rzygamy i chwalimy sie ile litrow oddalismy i jak to wygladalo."

 

EDIT: Ta dziewczyna mi sie bardzo podoba i bede probowac ja nadal wyrwac (dotad nic nie wychodzilo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym, co do dziewczyn, to wydaje mi sie ze dziewczyny w naszym wieku same nie wiedza czego chca. Jak widze ze leca na glupich intelektualnie i niemyslacych, a smiesznych, to mi serce peka. Szczegolnie odnosi sie to pewnej dziewczyny z mojej klasy, ktora jest bardzo ladna, najlepiej sie uczy w klasie, jest bardzo oczytana i wrazliwa. Lubi tez jednak imprezy w stylu "pijemy, gadamy pierdoly, a potem rzygamy i chwalimy sie ile litrow oddalismy i jak to wygladalo."

 

EDIT: Ta dziewczyna mi sie bardzo podoba i bede probowac ja nadal wyrwac (dotad nic nie wychodzilo).

 

 

Ta dziewczyna to chyba lustrzane odbicie jednej mojej byłej koleżanki z czasów szkoły średniej. Ona tak samo była bardzo onteligentna, świetnie się uczyła, maturę zdała ze średnią ponad 5,0 a poza szkołą delikatnie mówiąc była bardzo rozrywkową dziewczyną, co chwilę zmieniała chłopaków i wybierała ciągle bezmózgich chuliganów. Takich dziewczyn jest coraz więcej. Sądzę, iż mogą być tego 2 powody:

1. Tego typu faceci mają bardzo ważne cechy których nie posiada większa część inteligentów- spontaniczność, zdecydowanie, pewność siebie. Oni jak czegoś chcą np. pocałować ją, to w przeciwieństwie do nas to robią i nie zastanawiają się. Takie coś kobietom się podoba.

2. Będąc z kimś takim zawsze jest ciekawie, nie ma nudy, bo taki głąb zawsze coś głupiego wymyśli ;) .

3. Zazwyczaj ktoś taki dominuje w związku, a kobiety lubią być zdominowane choć często o tym nie mają pojęcia. Takie są naturalne instynkty i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh fantastycznie. Czyli mamy przykład na to, że nawet o stwierdzenie "tylko puste laski lecą na takich kolesi" nie można sie pokusić. Bo będziemy oszukiwać samych siebie.

Z moich dwóch wizyt nic nie wyszło... Ide w PN już na pewno ale nie wiem czy to mi coś pomoże... Zaczynam tracić wiare w siebie.

Nawet rozważam wyjście do lekarza, żeby mi dał recepte na hormony wzrostu, żeby poczuć sie lepiej... Heh powiem wam coś jeszcze. Napisałem SMS-a do wróżki... Podobno aktorem nie zostane a "ta jedyna" odnajdzie sie za miesiac...

Ostatnio zacząłem zastanawiać, nad tym co powiedział kiedyś top23 o tym, że wygląd ma znaczenie i nawet jak z kimś będzie to jest prawdopodobieństwo zdrady w przypadku gdy facet jest brzydki. Odpowiedziałem mu, że nie powinien tak podchodzić. Fakt nie powinno sie ale z innej strony?? Jeżeli sie nie powinienem martwić to wytłumaczcie mi Panie w takim razie jedno. Ostatnio czytałem dużo wypowiedzi dziewcząt na temat ich wymarzonego faceta. Już pomijajć fakt, że 80% to zawierało myślink wysoki a kolejne 50% z tych 80% zawierało dopiske "min 180cm"... to często było tak, że pisały o swoich ideałach a potem było, że jednak u "tego jedynego" nie ważny jest wygląd a charakter. Ale zastanawia mnie to, że przypuśćmy zjawi się "ten jedyny" w którym dziewczyna sie zakocha albo po prostu postanowi sie ustatkować z kimś pożądnym, to dlaczego niby ma w jakimś stopniu pociagać ją pod względem fizycznym??(A to też jest ważna cecha i nie ma sie co oszukiwać) Owszem ona moze go kochać ale skoro nie podobali jej sie tacy faceci wcześniej to dlaczego niby ma być tak teraz?? Bo ma charakter?? I niby ten charakter nam zapewni miłość całkowitą?? Może go kochać ale w przypadku braku pociągu fizycznego u jendej ze stron zdrada jest możliwa i to w dużym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna o której pisal bakus i Top to lustrzane odbicie wielu dziewczyn które znam:są inteligentne

i niestety panowie musze się z Wami zgodzić:

1. Tego typu faceci mają bardzo ważne cechy których nie posiada większa część inteligentów- spontaniczność, zdecydowanie, pewność siebie. Oni jak czegoś chcą np. pocałować ją, to w przeciwieństwie do nas to robią i nie zastanawiają się. Takie coś kobietom się podoba.

2. Będąc z kimś takim zawsze jest ciekawie, nie ma nudy, bo taki głąb zawsze coś głupiego wymyśli .

3. Zazwyczaj ktoś taki dominuje w związku, a kobiety lubią być zdominowane choć często o tym nie mają pojęcia. Takie są naturalne instynkty i nic na to nie poradzimy.

Jednym słowem trzeba być umięśnionym gościem.a nie mądrym aby być szczęśliwym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia nie świadczy o inteligencji. To raz. Nie świadczy o życiowej mądrości jeszcze bardziej, niż o inteligencji. To Dwa. Nawet inteligencja nie świadczy o życiowej mądrości, to trzy.

 

A cztery będzie już całkiem prywatnie - nie chce znać ludzi, którzy chociaż raz nie upadli na twarz, bo nie mieli prawdziwego życia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem dużo wypowiedzi dziewcząt na temat ich wymarzonego faceta. Już pomijajć fakt, że 80% to zawierało myślink wysoki a kolejne 50% z tych 80% zawierało dopiske "min 180cm"... to często było tak, że pisały o swoich ideałach a potem było, że jednak u "tego jedynego" nie ważny jest wygląd a charakter. Ale zastanawia mnie to, że przypuśćmy zjawi się "ten jedyny" w którym dziewczyna sie zakocha albo po prostu postanowi sie ustatkować z kimś pożądnym, to dlaczego niby ma w jakimś stopniu pociagać ją pod względem fizycznym??(A to też jest ważna cecha i nie ma sie co oszukiwać) Owszem ona moze go kochać ale skoro nie podobali jej sie tacy faceci wcześniej to dlaczego niby ma być tak teraz?? Bo ma charakter?? I niby ten charakter nam zapewni miłość całkowitą?? Może go kochać ale w przypadku braku pociągu fizycznego u jendej ze stron zdrada jest możliwa i to w dużym stopniu.

 

 

Na szczęście nie tylko ideały nam się podobają. Mało kto ma to szczęście trafić na swój ideał. Im bliżej ideału tym lepiej. Najgorzej jednak gdy jakaś się w nas zakocha(marzenia :roll: ) a po jakimś czasie pozna swój ideał który jest nią zainteresowany... co się wtedy stanie to każdy wie. Nasuwa się tylko pytanie, czy skończy się na krótkim romansie o którym nie będziemy nic wiedzieli czy zwyczajnie od nas odejdzie dla tamtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus, co do wzrostu i hormonow to ja mam 1,69m i niedlugo wybieram sie do endokrynologa. On zdecyduje czy sie da i jak zwiekszyc moj wzrost. Moja mama sama wyszla z propozycja pojscia do niego jakies 2 tygodnie temu. Jesli Twoja to wysmiewa to tylko pogratulowac jej zrozumienia wlasnego syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Top jak zwykle swoje. Generalnie ludzie nie rozstają się z powodu wyglądu. Kobieta nie odchodzi od faceta, bo poznała wyższego. Sam się zadręczasz. Z niskim facetem można wytrzymać, ale z facetem, który robi z siebie męczennika już nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus, co do wzrostu i hormonow to ja mam 1,69m i niedlugo wybieram sie do endokrynologa. On zdecyduje czy sie da i jak zwiekszyc moj wzrost. Moja mama sama wyszla z propozycja pojscia do niego jakies 2 tygodnie temu. Jesli Twoja to wysmiewa to tylko pogratulowac jej zrozumienia wlasnego syna.

 

Tylko wiesz, różnica między 169 cm a 176 cm jest znacząca. 176 cm to kiepski wzrost, ale nie jest to znowu kto wie jaka katastrofa, taki wzrost można nadrobić jak się ma inne plusy, natomiast 169 cm to istna tragedia i właściwie życie prywatne zmarnowane.

 

 

Goplaneczka właśnie większość rozstań jest z powodu tego, że jedna ze stron znalazła sobie kogoś atrakcyjniejszego. Bardzo rzadko odchodzi się do kogoś mniej atrakcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Twoja to wysmiewa to tylko pogratulowac jej zrozumienia wlasnego syna.

 

Moja mnie cały czas przekonuje, że urosnę. I to mi próbuje wbić do głowy. Zadając pytanie co będzie jak nie to odpowiedzi raczej nieusłysze, a usłysze "Oj urośniejsz zobaczysz, obiecuje, będziesz miał 190..." albo poiwe "to będziesz mały i tyle" Ojciec mi doradził to(zebym sie wybrał)

Sie tylko zastanawiam czy taki zabieg jest bezpieczny(czy nie pobudzi tak, że zacznie wszystko wariować), bo nie chce urosnąć na dwa metry tylko 180 albo ewentualnie o 5cm więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast 169 cm to istna tragedia i właściwie życie prywatne zmarnowane.

buhahahaha to Cie podsumowal :lol: hahahahaha

no fakt ale 175 u faceta to tez tragedia, takie male to nie zrobi nawet zakupow z wysokich polek. :lol:

A ci znowu swoje. Już chyba w każdym temacie były te opowieści dziwnej treści !!!!!!!!!!!!!!!!!!

przynajmniej posmiac sie mozna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Twoja to wysmiewa to tylko pogratulowac jej zrozumienia wlasnego syna.

 

Moja mnie cały czas przekonuje, że urosnę. I to mi próbuje wbić do głowy. Zadając pytanie co będzie jak nie to odpowiedzi raczej nieusłysze, a usłysze "Oj urośniejsz zobaczysz, obiecuje, będziesz miał 190..." albo poiwe "to będziesz mały i tyle" Ojciec mi doradził to(zebym sie wybrał)

Sie tylko zastanawiam czy taki zabieg jest bezpieczny(czy nie pobudzi tak, że zacznie wszystko wariować), bo nie chce urosnąć na dwa metry tylko 180 albo ewentualnie o 5cm więcej.

 

 

O jakim zabiegu piszesz? Możesz zapomnieć, że dostaniesz jakiekolwiek hormony jak masz 176 cm. Teoretycznie to jest średni wzrost i zostaniesz przez lekarza wyśmiany. Na leczenie hormonalne podobno szanse mają tylko naprawdę kurduplowate kurduple poniżej 160 cm. I jeśli od jakiegoś czasu już nic nie rośniesz to nie licz na cud, że coś ruszy. Już pewnie nasady kości długich się zrosły i zostaniesz taki jaki jesteś.

Jeśli te nasady się jeszcze nie zrosły, to możesz spróbować załatwić sobie bardzo kosztowny hormon wzrostu, ale to jest spore ryzyko i jeśli 180 cm Cie zadowoli, to nie ma sensu ryzykować dla ledwie 4 cm(różnica między 176 cm a 180 cm aż tak wyraźna nie jest).

 

 

 

Polina sama gdzieś napisałaś, że niski facet nie ma u Ciebie szans więc sama rozumiesz ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki macie dwa wyjscia, pierwsze:

u wietnamek i chinek macie duze szanse, one lubia facetow z takim wzrostem ;)

po drugie:

bedac bisexualnym podwajacie swoje szanse :lol:

 

Z całym szacunkiem, ale jak masz sobie jaj robić z tego to sobie daruj...

 

Mam myśli samobójcze i wszystkie te czynniki(łącznie ze wzrostem) są przez to spowodowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jak masz sobie jaj robić z tego to sobie daruj...

ale ja sobie jaj nie robie ;)

mowie Ci jak masz z tym problemy to poszukaj sobie laseczki niziutkiej typu 155-160cm

a tak poza tym to wysokie laseczki lubia niskich facetow, moga przeciez na ich glowach piwo trzymac :lol:

 

Top ale 176 cm to nie jest niski facet tylko standardowy :lol:

hehehe tak jasne to standardowy wzrostu u facetow :mrgreen: szczegolnie ze mowisz to na serio dajac do tego rechoczaca buzke :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru o tym dluzej z Toba gadac. Moje zdanie jest proste: Chinczycy sa wyzsi w porownaniu do Japonczykow czy Wietnamczykow czy innych narodow zoltej rasy. Moja siostra sie kilka lat uczyla Japonskiego w szkole wyzszej i miala japonskich lektorow, a wujek jej męza w czerwcu byl w Chinach. Stad czerpie swoja wiedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×