Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, randka z macu?

A co to jest randka z macu ? :D pisałem,już że Magdą ma 34 lata i tak jak ja jest pacjentką naszej psycholog , ale napiszę chyba dopiero jutro jak było, zresztą to nasze trzecie spotkanie .Cieszę ,się że mam na razie koleżankę , której do szczęścia wystarczy cola i frytki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk Ja tam też dla frytek bym się poświęcił ;P A tak na poważnie.. weź ją gdzieś po tych frytkach ..jakieś ładne dla Ciebie miejsce, kręgle, cokolwiek interesującego czy zabawnego ..im ciekawsze spotkanie tym większa chęć na powtórkę. To działa w obie strony oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam spotkanie się powiodło detektywa.. :D

Już piszę , moje miasto jest małe , kręgli nie ma . Proszę , wręcz błagam :D przeczytajcie w GOOGLE Łosice -mazowieckie , zobaczycie to , nie jest ani Kraków , ani Wrocław .W barze było super, cudowna rozmowa .Frytki i colę Magda postawiła , ja też postawiłem za 12 zł sałatkę grecką , z pysznymi bułeczkami czosnkowymi na ostro , za dwa tygodnie idziemy na kluski śląskie z gulaszem i surówką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tu powinienem ale niech będzie...

 

za sugestią kilku osób chyba wracam na forum.

 

na kilka dni odszedłem przemyśleć wszystko. jestem w fatalnym stanie, tak złym jak jeszcze nigdy wcześniej.

 

dobiło mnie kilka wydarzeń ....

 

co będzie dalej? nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×