Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, znowu atak nerwicy i znowu trzeba sie wyciszac, zeby nie myslec za duzo, zeby nie pogorszyc sytuacji :/

 

hmm jeśli zechcesz to wejdź tu, może znasz? Eckhart Tolle

całkiem rzeczowo mówi, mi nieco pomaga.

Dosyć ciekawe. Chociaż już od jakiegoś czasu stosuję taką metodę na moją nerwicę. Mówię swojemu znerwicowanemu umysłowi: "Zobacz, nie potrzebujesz tak myśleć, bo przecież wiesz, że to nie jest prawda." przy czym jednocześnie nie staram się zapierać nadchodzącym falom lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unlikemenow, Mądrości Eckhart'a Tolle to nic innego jak filozofia buddyjska w pigułce w mniej poetyckim wydaniu.

 

Polecam z czystym sumieniem jego książkę "Nowa Ziemia" Przyjemna i niezwykle mądra lektura :) Otwiera oczy na pewne prawidłowości rządzące ludzkim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, to wszystko to są prawdy buddyjskie, w teorii to jest właśnie takie proste. dużo myślimy niepotrzebnie nic nie robiąc, szczerze mówiąc ostatnio uświadomiłem sobie, że kochałem nieszczęśliwie(?) kogoś z.. nudów. należy się czymś zająć rzeczywistym, a jeśli to kłopotliwe to- starać się mieć w planie coś rzeczywistego, coś co będzie prawdą. wiesz najbardziej u tego pana lubię głos, te półpauzy i śmiech- uspokaja mnie to.. I warto w kogoś takiego uwierzyć, w końcu nie zawiedziesz się tylko na głosie.

 

beladin, tak właśnie, w nowoczesnym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Poproszę o linka do konkursowego działu :) Dostęp do zdjęć mają wszyscy czy tylko użytkownicy z jakimś stażem?

 

unlikemenow, No raczej że startujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×