Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chora, jak większość tutaj. Dawno nie miałam takie grypy. Plus zmiana stancji i niesamowity kocioł z tym związany. Internetu też oczywiście nie mam. Aktualnie piszę z domu. I unikam ludzi, jak na razie...Piszę się na styczeń. Co Wy na to?

slow motion, jak wizyta w Poliklinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosomak89, muszę powiedzieć, że Pani Ludmiła jest przesympatyczną kobietą!! wcześniej byłam na kilku wizytach u mgr Czapkiewicz(też poliklinika). Niestety kobieta nie wzbudziła mojej sympatii (co oczywiście nie oznacza, że jest niesympatyczna) w porównaniu do mgr Niczyperowicz.

 

Nie zaczynam terapii tylko ze względu planów przeprowadzki w najbliższym czasie, ale w razie niepowodzeń będę wiedziała gdzie wrócić :)

 

halenore, nie poddawaj się! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosomak89, muszę powiedzieć, że Pani Ludmiła jest przesympatyczną kobietą!! wcześniej byłam na kilku wizytach u mgr Czapkiewicz(też poliklinika). Niestety kobieta nie wzbudziła mojej sympatii (co oczywiście nie oznacza, że jest niesympatyczna) w porównaniu do mgr Niczyperowicz.

 

Nie zaczynam terapii tylko ze względu planów przeprowadzki w najbliższym czasie, ale w razie niepowodzeń będę wiedziała gdzie wrócić :)

 

 

A ja jestem zawiedziona...Jest to sympatyczna rozmowa, ale dzisiejsza wizyta trwała dosłownie 5 minut. Być może dlatego, że jestem "wciskana" w grafik i nie ma po prostu czasu. Liczę, że w razie dopisania mnie do grupy te spotkania będą normalnej długości i coś z nich wyniosę, bo na razie, to tylko gadka-szmatka.

 

Mam też pytanie do wszystkich. Orientujecie się, czy któryś z tych psychiatrów jest w porządku: dr Tomasz Żyśko (z Polikliniki) i dr Hanna Dzbańska-Kruk (przyjmuje w Aksonie na Dajtkach). Zostali mi poleceni przez mgr Niczyperowicz i nie wiem, do którego z nich lepiej się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym poradzić się w sprawie psychologa na fundusz oraz ile trzeba by czekać oraz czy jesli przykładowo należy czekać 3 miesiące, to mogę się zapisać 3 miesiące przed uzyskaniem pełnoletności, czy jakiekolwiek czynności mogę wykonać dopiero po? (ta, wiem, że odpowiecie mi, że to drugie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!chcialam podepszec Olsztyn swoja osoba :yeah: ,mieszkam pod Olsztynem ale pracuje w Olsztynie wiec jestem tu codziennie.ciesze sie ze jest "grupa wsparcia" tak blisko mnie :great: leczylam sie w Aksonie na Dajtkach ale moje wizyty ograniczaly sie do wypisania recepty przez p.doktor,i mialam problem z dojazdem,pracuje do 16.00 i ciagle musialam sie zwalniac z pracy - a to nie podobalo sie mojeje kierowniczce wiec zrezygnowalam i teraz szukam dobrej poradni,czynnej conajmniej do 18.00,moze mozecie cos polecic??od kilku dni probuje dodzwonic sie do Szpitala Psychiatrycznego -tam jest poradnia - ale maja ciagle zajęte :(

Pozdrowienia serdeczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iruś:), jeśli szukasz psychiatry to ja moge polecic dr Bieniecką, ktora przyjmje popoludniami prywatnie, normalnie za wizyte bierze 80-100 zl, ale np jak mi wypisywala recepte to wziela tylko 20 zl, a jak bylam bezrobotna i w wielkim dolku nie chciala nic ( oczywiscie nie sugeruje zeby ktos symulowal dola i brak pracy zeby go nie policzyla ;)

 

Iruś:), a mialabys ochote na spotkanie?

Ariel28, my cie uratujemy jesli tylko jestes chetny na spotkanie to daj znac

 

jaki termin proponjecie? miejsce wybrane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jskolka83 dzieki wielkie!

dzis doznalam szoku,udalo mi sie dodzwonic do Poradni Psychologicznej w Szpitalu MSWiA,masakra,mamy styczen a pani po drugiej stronie telefonu proponowala mi .......18.12.13.swietna data co?? i Psychiatrzy maja widac wziecie,rok czekania do specjalisty - niech zyje NFZ i sluzba zdrowia - chyba przyjeli selekcje naturalną...

szukam dalej,dzieki za namiar,jak nic innego szybciej nie znajde to chetnie skorzystam.

 

spotkanie , dlaczego nie,bardzo chetnie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×