Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana,

idzie Zabojstwo Jessiego Jamesana na tvn7 własnie, ale lepiej zeby tego sąsiad nie ogladał, bo właśnie napadają na pociągu i jeszcze mu się spodoba i będzie chciał robić to samo ale może Martwicę mózgu?

Ta martwica mózgu całkiem nieżle brzmi ? :D a o czym jest ten film :D

w sumie to po co ja mam się sąsiadowi podobać skoro on nie dowidzi? bratu wszystko jedno, dobra, gdzie moge dresy

no ja od razu do tego doszedłem :P no to siostra założy ten dres już i się nie kręci tak po pokoju , bo chcemy film obejrzeć z sąsiadem :?:D

pewnie wtedy myślalam co na obiad zrobić i się zamyśliłam

jakoś nie mogę w to uwierzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, taki horror-komedia, wszyscy sie zamieniają w zombie po ugryzieniu przez jakies tam zwierzątko, jak to oglądalam pare lat temu to ryczałam :why: tym razem ze śmiechu :D strasznie kiczowate :D chyba nawet na youtube jest, ale przy sąsiedzie się nie da oglądnąć, bo dla niego to za mały obraz bedzie i nie dowidzi :roll:

ok już się nie kręcę... ale... gdzie kawa? :shock:

jakoś nie mogę w to uwierzyć

no serio mówię! Mnie brat nie wierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, o to można obejrzeć :D albo obejrzymy ten grunwald z sąsiadem ... chociaż nie znów muszę się zbierze na wspomnienia i będzie gadał przez cały film :? no już nalewam kawy , ale dziś tylko pół wiaderka , bo obiadu nie było :P

no serio mówię! Mnie brat nie wierzy?

chciałbym siostrze wierzyć , ale rozumu nie oszukam :D zaraz się można spodziewać odpowiedzi od siostry :D :

rozumu

czego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie ja grunwaldu znowu nie zniosę... dostanę załamania nerwowego jak on sie znow we wspomieniach pogrąży :roll:

zaraz się można spodziewać odpowiedzi od siostry

też coś :roll:brat to mnie za dobrze zna, teraz nie mam co odpowiedzieć :-| ja bym mojego brata o brak rozumu miała posądzić? w zyciu :mrgreen: ja wiem, że brat ma rozum tylko go czasem nie używa ale przynajmnie zawsze bratu wierzę na słowo,a nie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, pamiętam jak zaczął beczeć przy napisach końcowych i powiedział " niech mnie ktoś przytuli :why: " , to siostra uciekła , bo niby musiała kolację zrobić i zostałem sam w tej niezręcznej sytuacji :P ... nigdy więcej :D

też coś brat to mnie za dobrze zna, teraz nie mam co odpowiedzieć ja bym mojego brata o brak rozumu miała posądzić? w zyciu ja wiem, że brat ma rozum tylko go czasem nie używa ale przynajmnie zawsze bratu wierzę na słowo,a nie..

siostra tak naprawdę mi nie wierzy , tylko tego nie mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, chyba mu musimy żone znaleść, żeby go przytulała :D ale w sumie mógłby go brat przytulić nic by się nie stało :P

siostra tak naprawdę mi nie wierzy , tylko tego nie mówi

oszczerstwo :P czemu mialabym bratu nie wierzyc? :D

Saiga, luk_dig, ja też nie wiem o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, kiedyś mi powiedział , ale to dawno temu , że siostra mu się podoba :D to mu powiedziałem " panie ta żmija ? sąsiad nie wie na co się pisze , zaraz powiem coś sąsiadowi , to mu się odechce takie głupich pomysłów ... " od tamtego czasu podrywa p. Irenkę z mięsnego :P

oszczerstwo czemu mialabym bratu nie wierzyc?

po prostu siostra nigdy mi nie wierzyła :D co ja mogę więcej powiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to juz się sąsiadowi nie podobam? zostanę stara panną do konca życia :( a brat to mi ładną reklamę robi z tą żmiją, ty glupi ośle :P niech się lepiej za tą panią Irenkę nie zabiera, bo ona już 3 mężów uśmierciła :P

po prostu siostra nigdy mi nie wierzyła co ja mogę więcej powiedzieć

racja, żmija/krowa osłu nie powinna wierzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no siostra zostanie starą panną , ale co poradzić takie życie :D:P osioł , ale nie na tyle głupi by żmij wierzyć :P podobno ci mężczyżni , nie wytrzymywali jej gadania i targnęli się na swoje życie , wtedy pomyślałem jakim cudem ja jeszcze żyje :P ale to tylko plotka , chodzą jeszcze takie , że rozprawiła się z nimi tasakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ok , tylko niech siostra jej na kawę nie zaprasza do nas :evil::D

złego diabli nie biorą

co prawda , to prawda :P

to co ona sprzedaje w tym sklepie

kupował wczoraj siostra u niej wędlinę na śniadanie ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×