Skocz do zawartości
Nerwica.com

bezsensowne polecenia


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, jesteś dość inteligentny, żeby wiedzieć, że to nie jest prawda ;)

ale moja hista choroby ma tyle lat co ja.musiałbym się obecnie badaćw innym województwie u innego lekarza i zakładac odrębną historię choroby w razie innej diagnozy.jednak lekarz za lekarzem lubią bezmyślnie przepisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzy na siebie przez pryzmat DODY ?

 

Mój boże ..... aż ręce opadają.... bo każda zdrowa osoba to samiec/samica alfa...... jakie to idealistyczne...

jasne.

to że zdrowemu jest równie łatwo nawiązać kontakty z innymi jest równie proste jak iśc do sklepu i kupić chleb.tak samo dla osoby chodzącej to żaden sukces ubrać buty i wyjśc z domu.a osobnikiem alfa można się tylko urodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne.

to że zdrowemu jest równie łatwo nawiązać kontakty z innymi jest równie proste jak iśc do sklepu i kupić chleb.tak samo dla osoby chodzącej to żaden sukces ubrać buty i wyjśc z domu.a osobnikiem alfa można się tylko urodzić

Proszę cię, serio??

To forum jest przykładem tego, że ta nie jest....

Oczywiście, możesz dalej szukać wymówek - ale twój los zależy tylko od ciebie. Przykre, że postrzegasz się przez pryzmat choroby. To powoduje, że się zamykasz i komunikujesz ludziom, że tak powinni cię postrzegać - i tak też robią.

 

Kiedy ostatnio byłeś u psychiatry/psychologa? Jaką masz postawioną diagnozę konkretnie?

Chodzi mi o "dorosłą" diagnozę, u kompetentnego psychologa klinicznego, po obserwacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy ostatnio byłeś u psychiatry/psychologa? Jaką masz postawioną diagnozę konkretnie?

Chodzi mi o "dorosłą" diagnozę, u kompetentnego psychologa klinicznego, po obserwacji?

dorosła diagnoza jest ta sama-niedorozwój umysłowy.u psychiatry byłem jakieś 6 lat temu.tyle tylko że zmienił mi leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, cytując za wikipedią...

 

poniżej 20 IQ Wechslera – niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim: poziom funkcjonowania odpowiadający max. 3 roku życia. Możliwe jest opanowanie tylko najprostszej samoobsługi. Występują ciężkie wady neurologiczne i fizyczne. Przez całe życie wymagają opieki instytucjonalnej.

 

I ponownie pytam: po co powtarzasz na swój temat takie brednie?

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna

 

Jakbyś się uparł to byś się pod lekki może i podciągnął, ale też tak na siłę.

Nie pasujesz mi do żadnego z tych opisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I ponownie pytam: po co powtarzasz na swój temat takie brednie?

 

ja zdaję sobie z tego sprawę jednak w każdej chwili moga zrobić ze mnie wymagającego leczenia instytucyjnego jak już to zrobili.a w zakładzie nikt nie będzie wiedział czy jesteś chory czy zdrowy.po drugie to bardzo krępujące kiedy muszę sie spowiadać każdemu lekarzowi który pyta z jakiego powodu mam rentę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu oto kolejne.będąc w aeroklubie i czekając na dyrektora piloci poprosili mnie do hangaru.na drzwiach wejściowych do hangaru była tablica z napisem "obcym wstęp wzbroniony" i powiedziałem tym pilotom że podobno do hangaru nie wolno wchodzić.na to jeden odpowiedział:a kto powiedział że nie wolno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×