Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Sąsiad był wczoraj u mnie , czosnek mi przyniósł na przeziębienie i kazał powiesić na drzwiach jakby siostra chciała wejść :D ale siostra tyle wczoraj wypiła , że nawet jego wizyty nie pamięta :P

to tak mnie za plecami nazywacie? brat, szlaban na telewizje i do nauki!

a mogę się pouczyć przy telewizorze ? :cry::D

carola, ale cie załatwili :D to na jakiś sprawdzian się uczysz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, odkopałeś coś fajnego? :D

Tomcio Nerwica, no siostra wczoraj za duzo wypiła :-| dobrze, ze nie pamietam, bo bym jeszcze awanture zrobila :roll: brat do nauki a nie telewizory, teraz ja chce coś pooglądać 8) zaraz wpada sąsiad z popcornem i oglądamy titanica :why:

 

-- 01 sty 2013, 19:06 --

 

zdredukować ich ilość ( szczególnie siostrę )

ja bratu nie przeszkadzam, to brat mnie zaczepia, do nauki, ale już! tylko najpierw śmieci wynieść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to obejrzę z wami :D tylko położę się dalej , bo jak zacznę beczeć , to nie chce żeby sąsiad widział i wziął mnie za mięczaka :D:why:

ja bratu nie przeszkadzam, to brat mnie zaczepia, do nauki, ale już! tylko najpierw śmieci wynieść

już się uczę :? a te śmieci to przez okno wyrzucę , bo nie chce mi się iść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a siostra to już tak beczy , że jak zaraz nie wyłączę filmu , to czeka nas powódż :P

tak to jest brata o coś prosić będzie brat chciał, żeby zadanie za niego odrobić

rano wyrzucę :D nie odrobi mi siostra lekcji ? :evil: będzie siostra chciała kawę :evil::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, bo to moja ulubiona scena :why::why:

ok, ale jak rano śmieci nie będą wyrzucone to wyrzuce je bratu do łóżka albo na głowę :P a własnie zrobi mi brat kawe? bo dalej nie wiem, gdzie jest schowana :evil:

 

-- 01 sty 2013, 20:04 --

 

pinda, heeej!:D jak żyjesz w nowym roku? :D i co Ty tu za romanse z panem reklamą nawiązujesz? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Cześć :D wszyscy kochamy pana reklamę :105:

Snejana, Sąsiad przy scenie gdy statek uderzył w górę lodową o mało zawału nie dostał :zonk::zonk:

dobrze rano wyrzucę , obiecuje :D dobrze zrobię siostrze , ale tylko jedną :P może być w filiżance ? ... zapomniałem , że my mamy tylko filiżanki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no spokojnie żyję, przespalam niemalże cały dzien, sylwester był dość spokojny i kameralny :)) a Twoj jak?

 

teraz troche mną smuty targają, to wzlalam posmęcic online

 

a pan reklama to dluższa historia, zaczał mnie podrywać, pojawia sie w kazdym wątku, w ktorym ja jestem, cos jest na rzeczy, przestalam sie mu opierac i pozwole milosci kwitnac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, a ja myślalam, ze pan reklama ma coś do mnie :-| serce mam złamane, zdążyłam się zaangażować :( a moim sylwestrze lepiej nie mówić :roll: co za smuty Tobą targają piękna kobieto?

Tomcio Nerwica, wiem, a potem jak wszyscy zaczynają wpadać do wody musiał iść pieluche zmieć :roll: nie chcę w filiżance, filiżanek używam do czegoś innego, kawe się pije z wiaderka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Ty to tu ze wszystkimi romansujesz :P:D właśnie boje się zaczynac nowy serial, bo znowu mnie pochłonie :roll::D

 

-- 01 sty 2013, 20:54 --

 

kasiątko, z tego co wiem to ze szkołami jest różnie, niektóre robią sobie wolne a inne już nie. Ale pks powinno normalnie kursowac w sumie jutro już dzień jak codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×