Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

 

PARĘ DNI MNIE NIE BYŁO I PROSZĘ, COŚ W KOŃCU DRGNEŁO

 

TYLKO TE TERMINY JAKIEŚ PODEJRZANE "PAŻDZIERNIK" O ILE SIĘ NIE MYLE TO MAMY SIERPIEŃ A POTEM BĘDZIE WRZESIEŃ.

 

COŚ MI TU NIE GRA, PRZECIEŻ MIAŁO BY TO BYĆ SPOTKANIE PRZY KAWIE W KNAJPIE LUB SPACER PO PARKU A NIE WYJAZD NA WEEKEND W GÓRY.

 

TAKI SPOTKANIE NAWET JAK KTOŚ MA OBOWIĄZKI DOMOWE{DZIECI ITP}DA SIĘ ZORGANIZOWAĆ W PARĘ DNI.

 

ZASTANÓWCIE SIĘ CZY ODWLEKANIE TERMINU TO NAPEWNO DOBRY POMYSŁ.

 

PAMIĘTAJCIE ŻE NERWICY SIĘ NIE LECZY , Z NIĄ SIĘ WALCZY!!!!!!!!

 

JA JESTEM DO DYSPOZYCJI KAŻDEGO DNIA OD POWIEDZMY 10 DO 16 BO POTEM DO ROBOTY, A DO TEGO PODAJE NR696582116

WIERZCIE MI DOGADANIE SIĘ PRZEZ INTERNET JEST BARDZO TRUDNE.

 

JAK JUŻ EWIK SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁA MAŁO SIĘ NA TYM FORUM UDZIELAM I DLATEGO MOGĘ SIĘ WYDAWAĆ NIECO TAJEMNICZY.

 

TRUDNO MI JEST PRZEKONAĆ KOGOKOLWIEK ZA POMOCĄ INTERNETU ŻE NIE MAM ZŁYCH ZAMIARÓW, JA POPROSTU CHCĘS SIĘ Z KIMŚ SPOTKAĆ I POGADAĆ.

 

JEŚLI TO CO PISZECI JEST SZCZERE TO LICZĘ ŻE DO TAKIEGO SPOTKANIA DOJDZIE, ALE BARDZO PROSZĘ ŻE JEŻELI SIĘ KTOŚ JUŻ ZDEKLARUJE TO ŻEBY DOTRZYMYWAŁ SŁOWA.

 

ZBIERZMY SIĘ W KUPE BĘDZIE ŁATWIEJ, TRUDNO JEST TYLKO NA POCZĄTKU.

 

ODWAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moczymordka zaproponowała ten termin, ponieważ dopiero w październiku będzie na miejscu. Mi osobiście też ten miesiąc odpowiada, ponieważ wrzesień jest miesiącem urwania głowy w mojej pracy, więc nie potrafię przewidzieć nawet z dnia na dzień, co mi się jutro wykluje w pracy.

 

JESTEM DO DYSPOZYCJI KAŻDEGO DNIA OD POWIEDZMY 10 DO 16

Oficjalnie w tych godzinach pracuję. Co prawda prawie codziennie jestem w Katowicach na delegacji, ale nie mam raczej możliwości urwania się choćby na godzinkę.

 

Zatem obstaję przy październiku.

 

DOGADANIE SIĘ PRZEZ INTERNET JEST BARDZO TRUDNE.

Wiem, ale jestem uparta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zrobimy tak, że spotkamy się w dwóch terminach jeden we wrześniu a drugii w październiku i będzie sprawiedliwie! ;)

 

Najpierw zajmijmy się pierwszym spotkaniem i prosze poawać konkretne daty kiedy komu pasuje.... myśle że sobota to taki neutralny dzień, pytanie tylko która.....

 

Sorki, że zrobiłam się samozwańczym przywódcą, ale w końcu ktoś musi ruszyć te towarzystwo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

super że chcecie się spotkać

 

Niedziela była by super.

 

Ewik, zaproponuj jakie miejsce

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:46 pm ]

{696582116}

 

jeli kto może niech do mnie zadzwoni, wierzcie mi że sprawa ruszy z miejsca, jak się z kim zgadm przez telefon to już będzie nas dwoje i łatwiej będzie przekonać następnych żeby się przełamali.

 

jak się spotkamy to i tak ze sobš będziemy rozmawiać

 

NO LUDZISKA A SZCZEGULNIE EWIK ZADZWOŃ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy z czasem ten zapał sie nie ulotni, jak to nieraz się już zdarzało, gdy miało w końcu do czegoś dojść.

 

Jak nie będzie lało jak z cebra, to mogę się zjawić, o ile nie będziecie mieli nic przeciwko milczącemu kłębkowi nerwów z wystraszonymi oczyma :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D HEJ MILCZĄCY KŁEBKU NERWÓW :D , NA TYM FORUM WSZYSCY MAJĄ JAKIEŚ PROBLEMY.

DLATEGO WŁAŚNIE CHCEMY SIĘ SPOTKAĆ I O TYM POGADAĆ, BĘDZIE NAM WTEDY RAŻNIEJ BO SAMOTMOŚĆ TO NAJGORSZE CO MOŻE SPOTKAĆ CZŁOWIEKA.

A WIĘC GŁOWA DO GÓRY ,ZOBACZYMY SIĘ 16STEGO, ZOBACZYSZ JAK CIĘ TO PODNIESIE NA DUCHU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×