Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 25 lat. Od 7 lat walczę z nerwicą lękową i tikami nerwowymi. Chciałabym się spotkać z osobami o podobnych problemach.

Mam 14 miesięczne dziecko, więc mile widziani znerwicowani rodzice.

Jestem spoza Warszawy ok.30 min drogi samochodem.

Jak ktoś się znajdzie to proponuję zoo. Dla dzieci bardzo dobre miejscce.Data i godzina do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od I września będe mieszkał w warszawie, zamierzam sie uczyć i pracować, a zarazem być blisko bliskiej mi osoby;) mam 20 lat i nerwice lękową i jakieś tam dziwne pokręcone klimaty w główce... Chętnie moge sie spotkać z ludzmi z podobnymi problemami wyskoczyć na piwko,papieroska albo na spacer lub co kolwiek... możemy porozmawiać itp. fajnie nawiązać kontant z osobami którzy cierpią na podobne zaburzenia. jestem w miare otwarty, wiec jakby co to wychodze z inicjatywą.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam od ponad roku, chyba nawet wiem jaka jest tego przyczyna, choć to są tylko moje przypuszczenia. Leczę się od 3 miesięcy, ale jak narazie nie ma jakiejś wielkiej poprawy :( Boję się nawrotów, o ile kiedykolwiek się wyleczę :( Co jesteś w stanie zrobić sam? zostajesz sam w domu? wychodzisz gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę... Ja nie wychodzę praktycznie sama, biorę już jakiś miesiąc leki i jak narazie mam mniejsze opory co do wychodzenia z kimś. Od tygodnia chodzę do nowej szkoły (uuu a ile ja się nastresowałam! NIEPOTRZEBNIE!!!) Staram się iść do szkoły z kumpelami, niż żeby odwoziła mnie mama. Próbuję. Staram się. Tyle, że to ku****** ma tendencję do nawrotów (nawet po wielu latach :/). No cóż, taki nasz los... W środę mam wizytę u mojego psychiatry, zobaczymy co powie o moim wielkim sukcesie-> mianowicie- wyszłam sama z psem na spacer xD (telefon w dłoni, zapewnienie, że moi rodzice są w domu i w razie czego po mnie przyjdą :P trasa do skrzyżowania i spowrotem czyli jakieś 100metrów :/ Ja mam wielką nadzieję, że kiedyś z tego wyjdę

 

 

Gdzie się leczysz?

A studiów się nie bój, ja przeżywałam liceum jak III wojnę światową, niepotrzebnie się denerwowałam, przez co w wieku 25 lat będe miała siwe włosy. Nie polecam. Nie warto. Nie denerwuj się, nic Ci nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalam jakichs informacji o polecanych poradniach, psychiatrach w stolicy ale widze ze sami sobie radzicie spotykajac sie...

 

ale napewno ktos Wam pomogl na poczatku, mozecie napisac do kogo warto sie zglosci z nerwica natrectw, lekowa... moze byc prywatnie czy tez nfz....

 

z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Niedawdno zdałam sobie sprawę, iż cierpię na tzw nerwicę lękową. Postanowiłam zasięgnąć fachowej porady, ponieważ zaczyna mi to przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu.

Bardzo Was proszę o polecenie mi jakiegoś solidnego lekarza z Warszawy. Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! bardzo chciałbym poznać miłą a przede wszystkim posiadająca dobre serduszko dziewczyne z Warszawy lub okolic w wieku 20-28 Mam teraz trudny okres i chciałbym pogadać. Serdecznie pozdrawiam! ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:08 pm ]

Bardzo mnie cieszyAga1 że odpowiedziałaś na mój post ale niestety nie moge odnaleść wiadomości od Ciebie :cry: możesz podesłać odpowiedz na moją poczte : artkol8@wp.pl

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:09 pm ]

Bardzo mnie cieszyAga1 że odpowiedziałaś na mój post ale niestety nie moge odnaleść wiadomości od Ciebie :cry: możesz podesłać odpowiedz na moją poczte : artkol8@wp.pl

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:11 pm ]

Bardzo mnie cieszyAga1 że odpowiedziałaś na mój post ale niestety nie moge odnaleść wiadomości od Ciebie :cry: możesz podesłać odpowiedz na moją poczte : artkol8@wp.pl

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:50 pm ]

To jeszcze raz ja jeśli znalazła by się na forum jakaś milusia dziewczynka :) w wieku 20-28 lat którą bardzo chętnie bym poznał to jestem dostępny pod adresem : artkol8@wp.pl może w moim życiu znowu zaświeci słoneczko. Pozdrawiam!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:55 pm ]

To jeszcze raz ja jeśli znalazła by się na forum jakaś milusia dziewczynka :) w wieku 20-28 lat którą bardzo chętnie bym poznał to jestem dostępny pod adresem : artkol8@wp.pl może w moim życiu znowu zaświeci słoneczko. Pozdrawiam!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:55 pm ]

To jeszcze raz ja jeśli znalazła by się na forum jakaś milusia dziewczynka :) w wieku 20-28 lat którą bardzo chętnie bym poznał to jestem dostępny pod adresem : artkol8@wp.pl może w moim życiu znowu zaświeci słoneczko. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! bardzo chciałbym poznać miłą a przede wszystkim posiadająca dobre serduszko dziewczyne z Warszawy lub okolic w wieku 20-28 Mam teraz trudny okres i chciałbym pogadać. Serdecznie pozdrawiam! ;)

Skoro temat zmienia się po woli w "pośrednictwo żon", to ja też poproszę jedną. :D Szukam kandydatki na żonę w wieku do 25 lat. Inne wymagania? Musi czarodziejski pantofelek na stópkę pasować. :D

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że tak zostane zjechany :( i to na forum na którym myślałem że ludzie są bardziej wyrozumiali mam problemy z nawiązywaniem kontaktów a internernet zmniejsza opory w pierwszej najtrudniejszej fazie wcale nie szukam żony tylko dziewczyny z którą mógłbym swobodnie porozmawiać mam strasznego doła po tym jak zostawiła mnie dziewczyna ale wy chyba tego nie rozumiecie Może faktycznie troche nie tak to zabrzmiało ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×