Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Uzytkownik Marsal2 usunal swoje konto.

 

Coś kojarzę ten nick. Czy to nie jest jeden z tych, co często się udzielali w temacie o prawiczkach? Jak się potoczyły jego losy- znalazł w końcu dziewczynę i uznał, że forum już mu nie jest potrzebne czy się poddał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wiecie, ja podjęłam decyzję, że usuwam konto i nastąpi to 5 stycznia (żeby nikt się do mnie nie doczepił - uzgadniałam to z Adminem Lilith i mam tylko potwierdzić swoją decyzję). Chciałam już teraz z Wami się pożegnac. Naprawdę zazwyczaj panuje tu zaje... miła atmosfera, polubiłam tu bardzo wielu ludzi, ale cóż - coś się kończy, a coś się zaczyna. Nie mogę już dłużej tu na forum siedziec, bo zaczyna to mi szkodzić, trochę przeszkadza w terapii. Chcę poddać się w całości jedynie terapii. (w sensie: mam problemy, mówię z terapeutą) Myślę, że odejście stąd, dużo wskóra. Na początku na pewno będzie mi trudno się przestawić, zawsze tylko wchodziłam na komputer - nerwica. com odpalona. Teraz to się zmieni. Naprawdę Wam dziękuję. Wiele osób mi tu POMOGŁO. Uświadomiłam sobie to, że rzeczywiście moja matka ma problem, rzeczywiście mój brat ma problem i wiele innych rzeczy. Odkryłam dzięki Wam, wiele, bardzo na pierwszy rzut oka niezauważalnych, rzeczy. Gdyby nie Wy, nie byłabym w tym miejscu, w którym dziś się znajduję. Poszłam do przodu. Poznałam swoje uczucia. Może jeszcze nie zawsze chcę się przyznac do swoich uczuc, ale odkryłam, że... Zawsze wiedziałam co czuję, nie umiałam się po prostu pod emocje, które są we mnie, podpisac. Bo... "To, co czuję, jest złe". Wstydziłam się. Czasem jeszcze nadal się wstydzę, ale coraz mniej. Wszystko dzięki Wam i terapii. Ale kiedy forum zamienia się z dobrej, pomagającej rzeczy w złą, to trzeba z tym skończyc. Nie chodzi mi o ostatnie kłótnie z Wiolą, nie daj Boże! Decyzję podjęłam już dużo wcześniej.

DZIĘKUJĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, życzę powodzenia !skoro siedzenie na forum miało by Ci szkodzić to podjełas słuszna decyzje,mysle że to forum jest pewnym etapem w naszym zyciu,ale nie powinno go za bardzo wypełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum jest pewnym etapem w naszym zyciu,ale nie powinno go za bardzo wypełniać.

dokładnie! :smile: dlatego mówię "papa".

ale to naprawdę fajnie, że mogłam tu być, ciekawe doświadczenie.

i...

życzę powodzenia !

nie dziękuję, by nie zapeszyć, nie mam zamiaru tu wrócić po tygodniu, miesiącu czy roku. chcę to zrobić na jak najdłużej... a najlepiej - na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×