Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Rafka piłam czosnek z mlekiem przez dwa dni i dupa nie pomogl maz kupi mi gripex dzisiaj zeby pomogl bo sie nakrecam głupim przeziebieniem :(

 

Pinda a ty tez przeziebiony?

 

-- 30 gru 2012, 18:48 --

 

Ja to sie boje jakis powikłań znowu :( ze na serce źle wpłynie ratunku :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja sie boje takich rzeczy ze az wstyd pisac. nie dziwie ze ty sie boiisz powiklan

 

-- 30 gru 2012, 20:56 --

 

kasiątko, ja bym ci radzila isc do instytucji ktora zajmuje sie przeciwdzialaniem alkoholizmowi. oni beda wiedziec co ci poradzic w takim przypadku.inaczej on cie calkiem wykonczy nerwowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, wszystkie leki mają jakieś działanie uboczne, ale to nie znaczy, że mamy ich nie zażywać.

Nie denerwuj się niepotrzebnie, bo tak naprawdę wszystko może nam zaszkodzić, uczulić nas itd... Jeśli zażywałaś już wcześniej ten lek, zgodnie ze wskazaniami na ulotce, i nic się nie działo.....decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nie trzeba być ubezpieczonym, idziesz do sądu piszesz podanie i oni wyznaczają termin rozprawy, nie wstawi się raz, drugi za trzecim przyjedzie z eskortą : - )

Ja wczoraj byłem na Hobbicie :) Bardzoooo fajny film. Dzisiaj cały dzień w pracy, tip niezły wpadł :) Pokłóciłem się z szefową :lol::mrgreen::mrgreen: a teraz odpoczywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis mialam okroopnie leniwy dzien. po nieprzespanej nocy,do teraz nic nie jadlam,choodze jak cien i na nic sil nie mam. ciagle sie czuuje jak nacpana.

 

-- 30 gru 2012, 22:22 --

 

kasiątko, to on cie zameczy. wiem jak to jest. ojciec pil i trulam sie przez niegoo bo juz nie dalam rady. pol rooku na mlodziezowce lezalam w psychiatryku. tak sie go balam ze na ulicy w kazdym facecie go widzialam.teraz nie pije,bbyll na leczeniu ale kontaktow z nim nie utrzymjje,bo mimo ze niie pije to wredny charakter mu sie nie zmienil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×